شناسه : 38134677
رئیس شورای شهر یزد:

کرونا؛ جشنواره تئاتر عروسکی را در یزد لغو کرد


غلامعلی سفید گفت: برای سالروز ثبت جهانی یزد برگزاری جشنواره عروسکی را در نظر گرفته بودیم که به دلیل کرونا نتوانستیم آن را اجرایی کنیم.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، غلامعلی سفید در جلسه علنی شامگاه امروز با بیان این مطلب که برای سالروز ثبت جهانی یزد برنامه های شاد و مفرح تدارک دیده بودیم گفت: برای این روز برگزاری جشنواره عروسکی را در نظر گرفته بودیم که به دلیل کرونا نتوانستیم آن را اجرایی کنیم.

رئیس شورای شهر یزد افزود: شهرداری با استفاده از شبکه‌های تلویزیونی ملی و جهانی موفق شد تا بخشی از ویژگی‌های یزد را در این روز معرفی کند و  برنامه‌ای که در شبکه جام جم تهیه شده بود باعث شد تا بخش زیادی از مردم کشور و جهان با یزد آشنا شوند.

سفید با گرامی داشت هفته شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اظهار داشت: در هفته‌ای که گذشت بالغ بر ۳۰ پروژه با هزینه ۷۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی تاکید کرد: اصلاح برخی  فرایندها به معنای نادیده گرفتن زحمات همکاران شهرداری نیست بلکه می دانیم کار در شهرداری چقدر بزرگ و با عظمت است  لذا سختی کار آنان را درک می کنیم و کمال تشکر را  داریم .

اقدامی در شان حجاب و عفاف انجام ندادیم

سفید در ادامه  با اشاره به فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، گفت: عفاف و حجاب یکی از نمادهای بنیان خانواده است بنابراین نیازمند توجه بیشتر به این بنیان در جامعه هستیم.

رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه عفاف و حجاب امری پسندیده در فرهنگ ایرانی و اسلامی ماست ااظهار داشت: متاسفانه به دلیل تقلید و ترویج نامناسب فرهنگ عفاف و حجاب نتوانستیم اقدامی در شان  این فرهنگ عرضه کنیم.

وی تصریح کرد: به دلیل  اتخاذ روش‌های نابجا و نامناسب نتوانستیم در ترویج عفاف و حجاب موفق عمل کنیم بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع  نیازمند آنیم تا صاحبان امر بیش از گذشته در باب این موضوع اندیشه کنند.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.