شناسه : 37844456
منتخب مردم تفت و میبد:

کرونا چهره‌ی واقعی غرب را به جهانیان نشان داد


میرمحمدی ضمن تقدیر از حرکات جهادی و کمک‌های خیری مردم ایران اسلامی گفت: مبحث کرونا چهره‌ی واقعی غرب را به جهانیان نشان داد.

به گزارش یزد رسا؛ دکتر سید جلیل میرمحمدی‌میبدی عصر روز گذشته در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی توسط جمعی از جهادگران و خادمیاران آستان قدس رضوی در مسجد امام شهیدیه اظهار داشت: مردم مومن و نوع‌دوست ایران اسلامی همیشه ثابت کرده‌اند که در مواقع بحران و مشکلات، یاری‌رسان همدیگر هستند.

وی با اشاره به کمک‌های مردمی و خیری پیرامون شیوع ویروس منحوس کرونا در ایران، بیان داشت: مبحث کرونا چهره‌ی واقعی غرب را به جهانیان نشان داد و بسیاری از غرب‌گرایان و برخی سلبریتی‌های طرفدار غرب را متوجه این نکته کرد که آن تمدن غرب که بعنوان یک آرمان قلمداد می‌کردند، حقیقت ندارد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان یزد، تصریح کرد: در شرایطی که به زعم دشمن، تحریم‌های فلج کننده بر کشور ما وارد شده و فروش نفت به حداقل رسیده بود، اما توانستیم با یک همدلی و تلاش بسیار خوب از سوی سیستم‌های درمانی و امدادی و کمک‌های مردمی و خیری این بحران را به خوبی مدیریت کنیم.

میرمحمدی اضافه کرد: در روزهای اول شیوع این بیماری در ایران، تمام خبرگزاری‌های معاند و شبکه‌های خبری دنیا عنوان می‌کردند که ایران در بیان آمار کرونا دروغ می‌گوید، اما امروز به توان ایران در مواجهه با این مساله و واقعیت امر پی برده‌اند.

منتخب مردم تفت و میبد در پایان با بیان این مطلب که ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای دستگیری از محرومان است، حرکات مردمی و کمک‌های مومنانه به اقشار مستضعف را برای بسیار ضروری و موثر دانست و اظهار داشت: امیدواریم این نوع نگاه و حرکت‌های خداپسندانه در میان ملت خداجوی ایران و مردم مومن استان یزد، استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.