شناسه : 27314210
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد:

کسانی از آشتی دم می‌زنند که زمانی در شیپور اختلاف می‌دمیدند


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد گفت: : کسانی دم از آشتی می زنند که خود روزگاری در شیپور اختلاف می دمیدند.

به گزارش یزدرسا به نقل از یزد آوا، حجت الاسلام کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها به تبیین نقش حضرت زهرا در روشن نمودن چهره نفاق در جامعه پرداخت و گفت: شخصیت حضرت زهرا(س) آنقدر برای اهل بیت ارزشمند بود که امیرالمؤمنین علی علیه السلام در خطبه 28 نهج البلاغه او را یکی از افتخارات خاندان پیامبر(ص) و امت اسلامی قلمداد می‌کند.

کریمی در بخشی از سخنان خود با اشاره به سخنان نسنجیده برخی از مسئولین گذشته و حال در مورد آشتی ملی اشاره کرد و افزود: کسانی دم از آشتی می زنند که خود روزگاری در شیپور اختلاف دمیدند و با مردم قهر کردند، خونشان را محترم نشمردند، مال و ناموسشان را هتک کردند و اکنون که می بینند از قافله انقلاب در حال جدا شدن هستند حرف از آشتی ملی و آشتی سیاسی می زنند.

وی با اشاره به وضع موجود نظام اسلامی ادامه داد: نظام اسلامی به برکت خون شهدا و وجود پرخیر و برکت ولی فقیه هیچ احتیاجی به تعامل با دنیای پول پرستان و نجومی بگیران ندارد و مردم در آینده راه خود را از این گروه جدا خواهند کرد.

انتهای پیام/ ف
آدرس کوتاه :