شناسه : 38310889
فرمانده انتظامی استان یزد خبر داد

کشف انبار ۹۰ میلیاردی احتکار لوازم خانگی در یزد


سردار بهدانی فرد از شناسایی یک انبار و کشف ۹۰ میلیارد ریالی لوازم خانگی احتکار شده در شهرستان یزد خبر داد.

به گزارش یزدرسا، سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: به منظور مبارزه با احتکار کالا‌های اولیه و ضروری مردم، ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان با انجام کار اطلاعاتی ، خبری مبنی بر وجود یک انبار احتکار لوازم خانگی در شهر یزد مطلع شدند.

وی با اشاره به کار گسترده اطلاعاتی ماموران و شناسایی محل دقیق این انبار افزود: ماموران در بازرسی از این انبار ۵۰ هزار قلم لوازم خانگی شامل بشقاب، دیس، کاسه، قاشق، چنگال، پارچ و لیوان را کشف کردند.

بهدانی فرد با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های احتکار شده را ۹۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اظهار داشت: در این خصوص یک متهم دستگیر و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد، متهم با توجه به وضعیت فعلی بازار و نوسانات قیمت لوازم خانگی با انبار کردن آن قصد سوء استفاده از موقعیت موجود را داشته که حسب دستور مقام قضائی، انبار مورد نظر پلمب شد.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم، گفت: از شهروندان می‌خواهیم چنانچه اطلاعی از دپوی کالا دارند موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری و برخورد قانونی با متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.