شناسه : 36869175


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک در دو عملیات جداگانه از دو دستگاه خودرو سواری توسط پلیس مواد مخدر شهرستان خبر داد.

به گزارش یزدرسا، سرهنگ سید محمدطاهر موسوی گفت: در پی گزارشاتی مبنی بر اینکه اشخاصی با هویت مشخص با دو دستگاه خودروی پژو و پراید قصد انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به میبد را دارند موضوع در دستور کار پلیس مواد مخدر قرار گرفت

وی با بیان اینکه ماموران با اتخاذ تدابیر لازم و هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر اشکذر به محور ترانزیت اعزام شدند، اظهار داشت: ماموران در حضور در محور موفق به شناسایی و توقیف دو دستگاه خودروی سواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد  افزود: ماموران در بازرسی از خودروی پژو بسته‌هایی حاوی ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر که به صورت ماهرانه ای در باک خودرو جاسازی شده بود کشف کردند و راننده خودرو دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.

موسوی اضافه کرد: ماموران همچنین موفق به کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک از خودروی پراید که به صورت ماهرانه ای در درب بغل خودرو جاسازی شده بود شدند که راننده این خودرو نیز دستگیر و تحویل مقامات قَفضایی شد.

وی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر از بلایای خانمانسوز و ریشه بیشتر معضلات اجتماعی است، یادآور شد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی به صورت مستمر طرح مبارزه با مواد مخدر را در دستور کار دارد و اجازه جولان به قاچاقچیان نمی‌دهد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :