شناسه : 38941104

کشف 2 انبار احتکار نهاده های دامی در یزد


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از کشف و پلمپ 2 انبار نهاده های دامی احتکار شده در یزد خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد در این خصوص اظهار داشت: طی رصد و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان یزد 2 انبار احتکار نهاده های دامی به مقدار بالغ بر هفت هزار تن در یزد کشف شد.

وی افزود : با توجه به اینکه نهاده های دامی سهمیه بندی می باشد ، بنابراین هرگونه توزیع و نگهداری دامی باید حتماً با مجوز سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی صورت پذیرد لذا هرگونه نگهداری عرضه و توزیع نهاده های دامی بدون مجوزهای لازم ، تخلف محسوب میشود و این انبارهای کشف شده (پلمپ) تا به پرونده رسیدگی شود.

مختاری گفت : ضمن اشاره به عدم فروش متهم پرونده به منظور سودجویی طی چند وقت اخیر ، فروش وی را نیز تحت اقدامات متقلبانه اعلام نمود .

وی خاطر نشان کرد : بر اساس رصد انجام شده از سوی کارشناسان اداره کل اطلاعات استان یزد فروشهای سابق این شرکت نیز بسیار بالاتر از نرخ های مصوب بوده لیکن مبلغ متعارف و قانونی فروش را به حسابهای شرکت و مازاد دریافتی را به حساب شخص حقیقی مرتبط با میزان شرکت واریز می نمود تا رصدهای حسابهای شرکت باعث کشف تخلف وی نشود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان عنوان کرد : صدور دستور عرضه جوهای مکشوفه به نرخ قانونی بین مصرف کنندگان واقعی استان تحت نظارت جهاد کشاورزی و بستن حسابهای مالی دریافت کننده وجوه را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای این پرونده اعلام نمود.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.