شناسه : 38496236
فرمانده انتظامی استان یزد:

کلاهبرداری 214 میلیارد ریالی در یزد


سردار بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری اعضای باند 3نفره کلاهبرداری و تصرف زمین های بلاصاحب در یزد خبر داد.

به گزارش یزدرسا، سردار عباسعلی بهدانی فرد از دستگیری اعضای باند 3نفره کلاهبرداری و تصرف زمین های بلاصاحب در یزد خبر داد و گفت: در پي دریافت خبري مبني بر اينکه افرادی با تشکيل باند جعل وکلاهبرداري اقدام به تصاحب، سند سازي و فروش املاک و زمين هاي بلاصاحب در شهرستان یزد مي کنند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، ماموران از حضور اعضاء این باند در یکی از محله های شهرستان یزد مطلع و پس از شناسایی محل اختفاء آنها، با هماهنگی مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی این افراد را دستگیر و به مقر پلیس انتقال دادند.

سردار بهدانی فرد بیان داشت: متهمان در بازجویی های پلیسی به تصاحب 4هزار و 295 متر از اراضی بلاصاحب به ارزش 214 میلیارد و750 میلیون ریالی از طریق سند سازی و فروش آن در شهرستان یزد اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد از شهروندان خواست تا هنگام معامله املاک تا اطمینان کامل از مالکیت طرف مقابل، از تنظیم هر گونه قرار داد و پرداخت وجه خودداری کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :