شناسه : 38260610
همزمان با دهه ولایت؛

کلنگ خانه نهج البلاغه ابرکوه به زمین زده شد


کلنگ احداث ساختمان خانه نهج البلاغه ابرکوه همزمان با دهه امامت و ولایت به زمین زده شد.

به گزارش یزد رسا؛ کلنگ احداث ساختمان خانه نهج البلاغه ابرکوه روز گذشته همزمان با دهه امامت و ولایت با حضورمدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد حجت الاسلام نجیمی، حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه، نماینده شهردار و اعضای شورای اسلامی و مدیر حوزه علمیه و فرماندهی بسیج ناحیه ابرکوه، جمعی از مردم و دیگر مسئولین به زمین زده شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه در این مراسم با بیان اینکه نهج البلاغه کتابی است مادون کلام خالق و ما فوق کلام مخلوق که معنویت جامعه را تضمین و انس و الفت با آن نجات بخش است از حمایت همه جانبه ی خود در امر احداث خانه نهج البلاغه خبر داد و مسئولین را نیز به همراهی و حمایت دعوت کرد.

وی احداث خانه نهج البلاغه را در راستای صیانت بخشی به سلامت معنوی و اخلاقی جامعه و رشد و بالندگی معارف علوی دانست و افزود: لازمه داشتن جامعه علوی و پیروان مکتب ولایت وجود چنین مراکزی که مبیّن و مفسّر بیانات امام علی (ع) است که نیاز به آن کاملاً محسوس است. 

حجت الاسلام نجیمی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد نیز در این آئین عنوان کرد: مصادیق باقیات الصالحات امروز انجام کارهایی از قبیل راه اندازی خانه نهج البلاغه هست که مردم با روش، منش و سخنان فوق العاده مولا علی(ع) آشنا شوند و امیدواریم خانه نهج البلاغه به عنوان اوّلین اقدام بزرگ استانی در ابرکوه، در جهت تحقّق اهداف منظور شده، الگوئی برای سایر مناطق استان باشد. 

حجت‌الاسلام آقائی مسئول خانه نهج البلاغه ابرکوه نیز با بیان اهداف و چشم انداز تاسیس این خانه خاطر نشان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع در سه طبقه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد  تومان به زمین زده شد و ان شاءالله در مدت یک سال ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :