شناسه : 36441826
مسئول سازمان بسیج مداحان استان یزد:


ظهر امروز، محموله کالاهای ضروری به همت سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی استان یزد به مناطق سیل‌زده جنوب کشور ارسال شد.

 محمدرضا محبی مسئول سازمان بسیج مداحان استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا از ارسال محموله کمک به سیل زدگان مناطق جنوب کشور خبر داد و گفت: همان‌طور که مداحان اهل‌بیت و هیئات مذهبی از آغاز انقلاب تاکنون در عرصه‌های مختلف ارزشی، نقش به سزایی داشتند در رابطه با سیل اخیر و مشکلات ایجاد شده برای مردم، همگام با سایر هم‌میهنان عزیز با اطلاع‌رسانی‌های انجام شده اقدام به جمع‌آوری و ارسال اقلام ضروری به این مناطق کردند.

وی افزود: کمک‌های نقدی و غیر نقدی خوبی در این اقدام جمع‌آوری شد که به همت سپاه الغدیر استان و مردم طی چند روز آینده با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب به مناطق سیل‌زده جنوب کشور یعنی استان خوزستان و شهر اهواز خواهد رسید.

محبی بیان داشت: اقلام ارسالی از قبیل 2000 بسته آب‌معدنی، 500 کیلوگرم نان خشک، 200 تخته پتو، 600 جفت کفش، 20 کارتن کنسرو جات، مقدار زیادی پوشاک، لوازم آشپزخانه، 500 کیلوگرم برنج و حبوبات و مقدار فراوانی لوازم بهداشتی که به‌طورکلی کمک‌های نقدی و غیر نقدی مبلغی بالغ‌بر2 میلیارد ریال بوده است.

وی در پایان عنوان کرد: این اقدام، مرحله اول کمک‌رسانی بود و امیدواریم در مرحله دوم کالاهای اساسی سیل زدگان که لوازم‌خانگی جزئی از آن است را مداحان و هیئت‌های مذهبی استان یزد با همت والای خود فراهم کنند.

 

انتهای پیام / ا.م

 
آدرس کوتاه :