شناسه : 32436933
فرماندار بهاباد:

گازرسانی به بخش مرکزی بهاباد و بنستان در مرحله مناقصه است


فرماندار بهاباد گفت: با اتمام کارگازرسانی به شهرستان کار گازرسانی از بهاباد به بخش مرکزی ودهستان بنستان نیز به مناقصه گذاشته شده که پس از مشخص شدن شرکت کار شروع می شود.

به گزارش یزد رسا به نقل از بهاباد نیوز، فرماندار بهاباد درجلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بهاباد با اشاره به نام گذاری سال 96 از سوی مقام معظم رهبری  به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اظهارداشت:  درسال جاری 30  پروژه درقالب وظایف 9 دستگاه اجرائی در بهاباد در حال انجام است.

عباس اقبال به پروژه های شاخص شهرستان بهابادازجمله  شرکت کیمیاداران  کویر اشاره کرد وگفت:  بهره برداری از طرح توسعه کیمیاداران بهاباد که این شرکت سبب رشد سرمایه گذاری  ورشد مدیریت نیرو واشتغال را تقریبا 8 برابر شده است  یعنی از 40 نفر به 300 نفر رسیده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این تعداد به 500  نفر برسد.

وی  به یکی دیگر از پروژههای مهم شهرستان طرح انتقال گاز شهری بهاباد اشاره کرد و افزود:  یکی دیگر از پروژه های شاخص در شهرستان طرح گاز رسانی از بافق به بهاباد بود که این کارانجام شده ودر شرف بهره برداری  می باشد.

وی درخصوی گازرسانی به بخش مرکزی ودهستان بنستان نیز اشاره کرد وگفت: با اتمام کارگازرسانی به شهرستان کار گازرسانی از بهاباد به بخش مرکزی ودهستان بنستان نیز به مناقصه گذاشته شده که پس از مشخص شدن شرکت کار شروع می شود و کارگازرسانی به دهستان آسفیچ نیز بعداز بخش مرکزی در سال آینده خواهد بود .

اقبال به احداث و ساخت کارخانه 5/3 میلیون تنی گندله سازی بهاباد اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از پروژه های شاخص ومهم شهرستان برای اشتغال جوانان احداث کارخانه 5/3 میلیون تنی گندله سازی بهاباد است که کار ساخت این کارخانه در بهاباد آغاز شده است و برای ساخت این کارخانه بیش از هزاران میلیارد تومان هزینه می شود و با احداث این کارخانه تعداد 400 نفر به صورت مستقیم و بیش از 2 هزار نفر به صورت غیر مستقیم مشعول به کار خواهند شد .

درجلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان بهاباد روند پیشرفت پروژه های مصوب ستاد راهبردی ومدیریت اقتصاد مقاومتی برای شهرستان بهاباد در سال 96 وهمچنین موانع و مشکلات پیش رودرراستای پیشرفت طرح ها بررسی شد وراهکارهای لازم برای رفع موانع ارائه گردید .

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.