شناسه : 38550879
پس از 5 سال؛

گندله سه چاهون بافق بالاخره به سرانجام رسید/ بدعهدی متخصصین آلمانی هم در عزم بافقی ها خللی ایجاد نکرد


کارخانه گندله سازی ۵ میلیون تنی سه چاهون به عنوان بزرگ ترین پروژه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با حضور مسئولین استانی و محلی راه اندازی شد.

به گزارش یزدرسا؛ پس از سالها انتظار و همت سرانجام عصر روز گذشته پروژه گندله سازی سه چاهون با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان بافق افتتاح شد.
 
مدیرعامل شرکت سنگ آهن در این مراسم با بیان اینکه امروز در تاریخ بافق نتیجه تلاش چند ساله صنعتگران شهرستان و میهن عزیزمان با روشن کردن مشغل گندله سه چاهون به ثمر خواهد نشست،افزود: با وعده مجری پروژه طی ۲۱ روز آینده به تولید گندله خواهیم رسید و با درایت و تصمیمات به موقع این کارخانه به هدف خود می رسد.
 
وی با اشاره کناره گیری کارشناسان کشورهای آلمانی بیان کرد: با وجود این اتفاق اما دست از تلاش برنداشتیم و این کارخانه به دست کارشناسان متخصص داخلی راه اندازی شد و جا دارد از همه آنان سپاس گذاری کنم.
 
فلاح مبارکه در پایان از تلاش همه کارگران،تکنسین ها،کارشناسان،مدیران،پیمانکاران،مجری طرح گندله سازی و تمام عواملی که کمک کردند تا این پروژه با همه سختی ها و علی رغم تحریم های ظالمانه ای که کشور دچار آن بود راه اندازی شود،تشکر و قدردانی کرد.
 
گفتنی است، پروژه گندله سازی سه چاهون ظرفیت تولید ۵ میلیون تن گندله را دارد که با بهره برداری از این پروژه عظیم علاوه بر تنوع بخشیدن به محصولات و ایجاد ارزش افزوده به محصولات معدنی در داخل استان و جلوگیری از خام فروشی، به صورت مستقیم برای بیش از ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :