شناسه : 38702263

یزد؛ رتبه نخست اهدای پلاسما


استاندار یزد گفت: با مشارکت خوب بهبودیافتگان از بیماری کرونا، استان یزد موفق به کسب رتبه نخست اهدای پلاسما در کشور شد.

به گزارش یزدرسا؛ محمدعلی طالبی، استاندار یزد در بازدید از اداره کل انتقال خون استان یزد گفت: این مجموعه همواره در طول سال‌های گذشته به عنوان یکی از اداره‌های برتر و سرآمد انتقال خون در کشور مطرح بوده و رتبه‌های خوبی را در زمینه اهدای خون کسب کرده است.

او با اشاره به ضرورت اهدای پلاسمای بهبودیافتگان کرونا، اظهارداشت: خوشبختانه استان یزد در زمینه اهدای پلاسمای بهبودیافتگان از ویروس کرونا رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده و در این شرایط علاوه بر اینکه نیاز‌های پلاسمای مورد نیاز شهروندان تامین شده، توانستیم به استان‌های دیگر نیز کمک کنیم.

طالبی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش حجم فعالیت‌های مراکز انتقال خون لازم بود از پرسنل خدوم این اداره کل قدردانی شود که خوشبختانه با انگیزه بسیار بالای آن‌ها مواجه شدیم.

استاندار یزد در پایان ضمن قدردانی از مشارکت مردم در زمینه اهدای خون و پلاسما، اظهار امیدواری کرد: با تداوم مشارکت مردم و رفع برخی از مشکلات و دغدغه‌هایی که به ویژه در حوزه تجهیزات انتقال خون استان وجود دارد، اداره کل انتقال خون استان به عنوان یکی از پایگاه‌های مهم و اصلی تامین خون و فرآورده‌های خونی کشور تبدیل شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.