شناسه : 35652719


کارشناس اداره هواشناسی استان یزد، گفت: از روز چهارشنبه الی جمعه هفته جاری موج ناپایدار جدیدی وارد استان می شود که با نقشه های فعلی به نظر می رسد شاهد بارندگی در این بازه زمانی خواهیم بود.

سید عباس شیرغلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه روز گذشته دربرخی از نقاط استان بارندگی داشتیم، اظهار کرد: در ایستگاه های بختیاری هرات 1/5 میلیمتر، هرات 0/1 میلیمتر و سبزدشت 0/2 میلیمتر گزارش بارندگی داشته ایم.

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد، گفت: امروز پدیده جوی خاصی را نخواهیم داشت و از ساعات آینده به تدریج از میزان  ابرها کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه از فردا موج ناپایدار دامنه کوتاه وارد استان خواهد شد، افزود: با ورود این موج افزایش  ابرها و بارش پراکنده به ویژه در ارتفاعات مناطق شمالی استان خواهیم بود.

شیرغلامی اضافه کرد: برای روز دوشنبه و سه شنبه پدیده خاصی نداریم و آسمان استان صاف خواهد بود ما از روز چهارشنبه الی جمعه هفته جاری موج ناپایدار جدیدی وارد استان می شود که با نقشه های فعلی به نظر می رسد شاهد بارندگی در این بازه زمانی خواهیم بود.

وی  گفت: از لحاظ دمایی تغییرات قابل ملاحظه ای  در هفته جاری نخواهیم داشت ولی از روز دوشنبه با چهارشنبه حدود ۱ تا ۳ درجه دمای هوا کاهش پیدا می کند.

 شیرغلامی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته دمای شهر یزد بین ۱۲ تا ۲۳ درجه  در حال نوسان بوده و پیش بینی می شود در گرمترین ساعات امروز و فردا دما به ۲۲ درجه و در خنک ترین ساعات دو روز آینده به ترتیب ۱۱ و ۱۰ درجه برسد.

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد در پایان گفت: دمای فعلی شهر یزد ۱۲ درجه بوده که نسبت به صبح روز گذشته سه درجه گرمتر می باشد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :