شناسه : 36490675


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: قشرهای مختلف مردم استان فردا ( جمعه) در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی در 30 محل راهپیمایی می کنند.

به گزارش یزدرسا، حجت الاسلام محمد فخرالدینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: راهپیمایی مردمی همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه با حضور مردم از جمله در شهر یزد از مسجد ملا اسماعیل تا مسجد ریگ واقع در خیابان قیام برگزار می شود.
وی تصریح کرد: شرکت گسترده مردم انقلابی در راهپیمایی در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی است که از اهمیت زیادی برخوردار است.
به گفته فخرالدینی شکوه و صلابت حضور مردم سبب خنثی شدن توطئه های استکبار جهانی علیه انقلاب است، همه باید آن را جدی تلقی کنند.
در حال حاضر در 21 شهر و هفت روستای پرجمعیت استان یزد همگام با سراسر کشور نماز عبادی سیاسی برگزار می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور دیروز ( سه شنبه) با صدور اطلاعیه ای از مردم ولایتمدار ایران برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرده بود.
در اطلاعیه آمده است: مذاکره هسته‌ای با کشورهای 1+5 و توافق برجام اثبات ‌کننده حسن نیت ایران در عرصه بین‌المللی و بیانگر بی‌تعهدی، بدعهدی و غیر قابل اعتماد بودن سردمداران خون‌آشام آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی شیطان بزرگ است.
در اطلاعیه تاکید شد: با گذشت چندین سال از توافقنامه برنامه جامع مشترک و پایبندی دقیق ایران به تعهدات حداکثری با خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام و بدقولی وقیحانه کشورهای اروپایی هیچ مشکلی از مشکلات قبلی حل نشد.
ادامه اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به این شرح است:
آنها با اقدامات ضد بشری و به مصداق عینی جنایت‌ ضد انسانی دشمن ضمن تشدید تحریم های ظالمانه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و روانی آرایش جنگی شکل گرفتو آحاد ملت سلحشور و غیور ایران را هدف قرار دادند .
به توفیق الهی ملت مقاوم علی رغم همه سختی‌ها و تنگناهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه و ضعف مدیریت داخلی با حفظ وحدت و انسجام ملی و حضور پرشورتر از قبل در صحنه بر سختی‌ها فائق آمدند و با شکست سنگین دیگری دشمن را به خاک مذلت خواهد نشاند.
بنابراین در همین رابطه از مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی در راستای تصمیم اخیر مسئولان نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که مقابله مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بد قولی های طرفین مذاکره است، دعوت می‌ کنیم .
آدرس کوتاه :