شناسه : 31789542
امام جمعه مهریز:


امام جمعه مهریز گفت: روز۱۳آبان سیلی سخت جوانان و نوجوانان ایران به مستکبران و کوبنده ترین شعار در ۱۳آبان شعار مرگ بر آمریکا خواهد بود.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح مهریز، امام جمعه مهریز در خطیه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه با بیان اینکه جنایات و خیانت های آمریکا نسبت به ملت ایران برکسی پوشیده نیست گفت: ۱۳آبان روز هوشیاری و بیداری ملت ایران و روز فریاد علیه استکبار است که فردا همه باید در راهپیمایی شرکت کنیم و به بدعهدی ها و ظلم و جنایات آمریکا اعتراض کنیم.
حجت الاسلام محی الدینی با اشاره تصرف لانه جاسوسی گفت: امام تصرف لانه جاسوسی توسط دانشجویان را انقلاب دوم لقب دادند و فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب شعار مبارزه با استکبار یک شعار زنده است و ملت ایران شعار مبارزه با استکبار را باید به عنوان پرچم و مشعلی حفظ کند.
وی با بیان اینکه سیاست استکبار ستیزی به عنوان یکی از اصول غیر قابل تغییر انقلاب اسلامی است افزود: روز۱۳آبان سیلی سخت جوانان و نوجوانان ایران به مستکبران و کوبنده ترین شعار در ۱۳آبان شعار مرگ بر آمریکا خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به روز شورای فرهنگ عمومی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهمتر است چون این کار محور همه ی کارهای دیگر است.
محی الدینی یادآور شد: اصلاح فرهنگ عمومی محور همه کارهاست لذا باید مراقب نفوذ دشمن از طریق فرهنگ بود، لشکر فرهنگی دشمن و لشکر سیاسی دشمن با همه ی ابزارهایی که برایشان ممکن بوده حمله کرده اند برای سست کردن اعتقادات دینی و سیاسی ما عده ای دیروز در خط امام بودند اما امروز حرف هایی بر زبان جاری می کنند که بویی از انقلابی گری نمی دهد که این نتیجه ی نفوذ دشمن است و آنها به لبخند دشمن دل بستند و راحت ارزش های انقلاب و ولایت فقیه و رهبری را زیر سوال می برند.
امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه اولین شکوفه های عاشورایی به تعبیر مقام معظم رهبری در اربعین شکفته شد تصریح کرد: در اربعین امام حسین(ع)معرفی شد و ظالمان معرفی شدند لذا اولین چشمه های جوشان محبت حسینی در اربعین پدید آمد.
وی گفت: حرکت میلیونی مردم از اقصی نقاط جهان از کوچک و بزرگ ،مرد و زن حتی کودکان از شگفتی این صحنه پیام روشنی به همه دنیا می دهد که شیعیان از اقتدا به سالار شهیدان به خود می بالند و شعارشان شعار امام حسین(ع)یعنی هیهات من الذله است و  زیر بار ستم و زور نمی روند. 
انتهای پیام / جآدرس کوتاه :