شناسه : 34719662


معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: در سطح همه شهرستان‌های استان تقریبا 100 کارگاه مشاوره با موضوع قبل، حین و پس از ازدواج برای زوج‌ها و جوانان در ایام تابستان برپا می‌شود

به گزارش یزدرسا، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در خصوص برنامه‌های اوقات فراغت این سازمان برای ایام تابستان گفت: برنامه‌هایی در حوزه ورزش در این ایام از سوی هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی اجرا می‌شود که تقریبا شامل 380 برنامه در سراسر استان و در رشته‌های مختف ورزشی است.

احمد طالبی برگزاری کلاس‌های مشاوره را از دیگر برنامه‌های این سازمان در ایام تابستان عنوان کرد و افزود: در سطح همه شهرستان‌های استان تقریبا 100 کارگاه  مشاوره با موضوع قبل، حین و پس از ازدواج برای زوج‌ها و جوانان در ایام تابستان برپا می‌شود و برگزاری این کارگاه‌ها تا پایان سال به 300 کارگاه خواهد رسید.

وی با بیان اینکه این سازمان به عنوان دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: بر این اساس از دستگاه‌های مختلف استان درخواست شده تا برنامه‌های پیشنهادی خود در حوزه جوانان در ایام تابستان را ارسال کنند که تقریبا 300 عنوان برنامه هنری، مذهبی و .. از این دستگاه‌ها به این اداره ارسال شده است.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :