شناسه : 36324307


معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از توزیع 15 تن گوشت گرم به نرخ 43 هزار و 400 تومان از امروز در استان یزد خبر داد.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص توزیع گوشت تنظیم بازار سهمیه استان یزد بیان داشت: با توجه به مصوبه کمیته توزیع زیر مجموعه کارگروه تنظیم بازار که با حضور دستگاه های امنیتی و دولتی مربوطه برگزار شد، 15 تن گوشت گرم سهمیه استان یزد به نرخ 43 هزار و 400 تومان از امروز در اختیار مصرف کنندگان واقعی و جامعه هدف قرار می گیرد.

وی افزود: در این طرح جدید میزان گوشت مورد نظر جهت توزیع به کمیته امداد، بهزیستی، بازنشستگان، کارگران، کارمندان و جوامع دیگری که به مرور زمان افروده می شود، قرار می گیرد. هدف از اجرای این طرح توزیع مناسب گوشت و رسیدن آن به دست مصرف کننده واقعی بوده تا مشکلاتی که در گذشته در نحوه توزیع داشتیم برطرف شود.

افشارپور در خصوص سلامت گوشت های کشتار شده و توزیعی اظهار داشت: گوسفندهای وارداتی همگی تحت نظارت دامپزشکی و شرکت پشتیبانی امور دام بوده و در کشتارگاههای کاملا بهداشتی و قانونی ذبح می شوند. در استان یزد ذبح این گوسفندان در کشتارگاه معین دام یزد که کشتارگاهی نمونه در منطقه از نظر بهداشت، تعداد کشتار و حجم کار است، می باشد.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در واکنش به انتشار تصاویری از گوسفندهای دم دار وارداتی ابراز داشت: شکل ظاهری این گوسفندان مربط به نژاد آنهاست و گوسفندهای وارد شده فیلترهای متعدد نظارتی دارد و گوشت این گوسفندان بدون چربی و بسیار با کیفیت می باشد.

افشار پور در پایان با اشاره به اینکه مرغ منجمد تنظیم بازار به نرخ 13 هزار تومان به وفور در مراکز عرضه یافت می شود، اذعان داشت: غیر از گوشت و مرغ تقلامی دیگری نظیر شکر به میزان 5 هزار تن و برنج نیز در اسفند ماه سال 97 و شب عید در بازار توزیع شده است و به همین نحو اقلام جدید نیز توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :