شناسه : 32206764
رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد:


رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد با اشاره به زلزله صبح امروز هجدک در شهرستان راور استان کرمان درگفتگو با خبرنگار بهاباد نیوز از ارسا ل 260 عدد چادر به مناطق زلزله زده استان کرمان خبرداد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، حسن رضاپور با اعلام این خبر افزود: نیروهای امدادی هلال احمر شهرستان بهاباد از لحظه وقوع زلزله در استان کرمان وشهرستان بهاباد در وضعیت آماده باش هستند.

رضاپور درخصوص خسارت وارده به زمین لرزه امروز شهرستان بهاباد  گفت: تاکنون هیچ خسارتی در خصوص زمین لرزه برخی از مناطق شهرستان گزارش نشده است.

همچنین افزود : مردم به شایعات توجه ننموده و اخبار و اطلاعات مرتبط با زمین لرزه را از مبادی رسمی و علمی ذیربط کشور پیگیری نمایند.

رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد درخصوص کمک رسانی به مناطق زلزله زده هجدک کرمان گفت :بعد از ظهر امروز  دو دستگاه کامیون  شامل 260 عدد چادر امدادی  جهت اسکان موقت زلزله زدگان استان کرمان از محل انبار این شهرستان بارگیری و به استان کرمان ارسال شد .

رئیس هلال احمر بهاباد عنوان نمود: تمام تیم های امدادی شهرستان آماده باش هستند تا در صورت نیاز و اعلام استان‌کرمان به مناطق حادثه دیده اعزام شوند.

وی افزود: هلال احمر بهاباد مانند سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان با اجرای طرح‌های ویژه برای خدمات‌رسانی به مردم به صورت شبانه روز آمادگی لازم را دارد و مردم در صورت نیاز امدادی با سامانه 112 هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :