شناسه : 38951086
مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد خبر داد:

30 ملك دولتی یزد آماده فروش شد


مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به سیاست دولت در خصوص فروش اموال مازاد گفت: 30 ملک دولتی در یزد از سوی دستگاههای اجرایی به کارگروه مربوطه معرفی و اقدامات لازم برای فروش آنها انجام شده است.

به گزارش یزد رسا، علی نمازی در نشست کارگروه مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت استان افزود: مجوز فروش 16 ملک آن به ارزش 364 میلیارد تومان توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی صادر شد و در مرحله مزایده قرار گرفت.

وی گفت: این املاک دارای300 هزار متر مربع عرصه، 23 هزار متر مربع اعیان می باشد و 446 میلیارد تومان ارزش دارد.

وی از برگزاری تشست های مستمر برای بررسی و پیگیری فروش اموال مازاد دولت خبر داد و گفت: تعدادی از این املاک به عنوان اولویت فروش سالجاری قرار گرفته است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: سیاست دولت در خصوص فروش اموال مازاد در سال اینده نیز ادامه خواهد یافت از دستگاههای می خواهیم در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: 42 دستگاه اجرایی استان اموال مازاد خود را معرفی کرده و 18 دستگاه هیچ گونه اطلاعاتی در این خصوص را در سامانه مربوطه وارد نکرده اند.

لیست املاک مازاد دولت در سامانه ستان (سامانه تبادل اطلاعات مالی دولت )  بارگذاری شده و متقاضیان خرید اموال مازاد دولت می توانند به این سامانه مراجعه کنند.

انتهای پیام/ک
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.