شناسه : 36094238
همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی


همزمان با فجر چهلم 5 پروژه با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین در میبد و ندوشن به بهره برداری رسید.

به گزارش یزدرسا، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با سفر استاندار به شهرستان میبد 5 پروژه صنعتی و عمرانی در بخش های خیری، دولتی و خصوصی با اعتباری بالغ بر 553 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در ابتدای این برنامه و در شهر ندوشن ساختمان بخشداری این شهر و روکش جاده آسفالت میبد- ندوشن به مسافت 5 کیلومتر در مجموع با اعتباری بالغ بر 11میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید سپس طرح فاضلاب ندوشن با 21 کیلومتر لوله گذاری و با اعتباری بالغ بر 120میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در ادامه نیز استاندار و مسئولین با حضور در شهر میبد کارخانه تصفیه و تولید روغن پترو ارگ با اشتغالزایی برای 80 نفر و ساختمان ورزشی غدیر در محله خانقاه به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع که توسط خیر میبدی احداث شده بود را افتتاح کردند.

گفتنی است دو پروژه فوق با هزینه ای بالغ بر 422 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده اند.

پایان بخش این برنامه ها برگزاری جلسه شورای اداری با حضور استاندار، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان میبد در محل فرمانداری بود.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :