شناسه : 24305673
از بین 22 شرکت کننده؛


5 نفر از مجموع 22 کتابدار یزدی شرکت کننده در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری به مرحله استانی این جشنواره راه یافتند.

به گزارش یزد رسا به نقل از یزد آوا،  22 نفر از کتابداران بخش کودک کتابخانه‌های عمومی استان یزد در نوزدهمین جشنواره قصه‌گویی کانون شرکت کردند که در نهایت خانم‌ها خدیجه خوشنویس از شهرستان یزد، فاطمه‌السادات موسوی از شهرستان اردکان، حمیده حایری از شهرستان مهریز، مریم علیخانی از شهرستان میبد و مریم ریحانی از شهرستان تفت، موفق شدند به بخش استانی این جشنواره راه پیدا کنند.

این 5 کتابدار یزدی در میان 100 نفر شرکت‌کننده بخش آزاد جشنواره استانی قصه‌گویی کانون به مرحله نهایی راه یافتند که در این مرحله با 30 نفر منتخب بخش آزاد به رقابت می‌پردازند.

مرحله استانی جشنواره‌ قصه‌گویی در بخش‌های قصه‌گویی پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، نوجوانان، آزاد و مربیان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در روزهای یک‌شنبه 9 و دوشنبه 10 آبان 95 در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی کانون یزد برگزار می‌شود.

گفتنی است، 22 کتابدار شرکت کننده در بخش آزاد جشنواره قصه‌گویی کانون، جزو شرکت‌کنندگان نخستین دوره آموزشی قصه‌گویی کتابداران استان یزد بودند که اواخر مهرماه سال جاری در کتابخانه دکتر جوادی یزد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد

 

 
آدرس کوتاه :