شناسه : 38481446
دبیر کمیته دانشگاهیان کنگره 4 هزار شهید استان یزد:

6 عنوان کتاب در راستای کنگره شهدا در یزد منتشر می شود


پورمیرزائی از تولید محتوا در فضای مجازی، برگزاری مسابقات کتابخوانی و تالیف و چاپ 6 عنوان کتاب در کنگره شهدا استان یزد خبرداد.

علی پورمیرزائی دبیر کمیته دانشگاهیان،  اساتید، علمی و پژوهشی کنگره چهار هزار شهید استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: جلسه کمیته دانشگاهیان دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و‌ دارالعلم یزد به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد. در این جلسه که مسئولین فرهنگی دانشگاه ها و بسیج دانشجویی استان حضور داشتند در خصوص برنامه های کنگره شهدا در دانشگاه ها بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: از جمله تصمیمات گرفته شده این جلسه حمایت از پایان نامه ها و مقالات با موضوعات دفاع مقدس، برگزاری جشنواره ادبی هنری رویش با موضوع دفاع مقدس و شهدای استان ، تولید محتوای مورد نیاز نسل جوان و انتشار آن در فضای مجازی،  برگزاری نشست ها و کرسی های آزاد اندیشی با هدف پاسخ به سوالات و شبهات، برگزاری مسابقات کتابخوانی و تالیف و چاپ 6 عنوان کتاب بود.

دبیر کمیته دانشگاهیان،  اساتید، علمی و پژوهشی تاکید کرد: دانشجویان و تشکل های علاقه مند جهت مشارکت در برنامه های کنگره میتوانند به مسئولین فرهنگی یا بسیج دانشگاه مراجعه نموده و یا از طریق پیج@Qmasaf  اعلام آمادگی نمایند. 

انتهای پیام/

 آدرس کوتاه :