شناسه : 11490262
تصادفات مرگبار در محورهای موصلاتی یزد؛


صبح امروز ساعت 6:45 ما شاهد واژگونی دودستگاه پراید و پژو پارس در مسیر یزد-بافق بودیم.

به گزارش یزد رسا، سعید ملک زاده به بافق خبر گفت:امروز صبح ساعت 6:45  ما شاهد واژگونی دودستگاه پراید و پژو پارس در مسیر یزد- بافق بودیم.

 

وی افزود یک مورد واژگونی پراید در ۶۰ کیلومتری بافق و واژگونی دوم خودروی پارس  در ۵۰ کیلومتری بافق اتفاق افتاد که منجر به مصدوم شدن 4 نفر شد.

 

 

ملکزاده بیان داشت :دو نقر از مصدومین رئیس قطار و دیگری لوکوموتیوران بودند که دچار شکستگی کمر و  دست و خونریزی از دماغ شدند.

 

گفتنی است روز گذشته نیز در بافق شاهد یک مورد واژگونی در محور بافق -بهاباد بودیم که منجر به فوت و زخمی شدن سرنشینان آن شد.

 

 

واژگونی یک دستگاه سواری پژو405

امدادرسانی و رهاسازی توسط امدادگران پایگاه سیدنورالدین در حادثه واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، سید جواد میرحسینی معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان یزد ازواژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 40 محور اردکان به نایین خبر داد.

وی اظهار داشت : تعداد کل افراد حادثه دیده 3 نفر بوده است که توسط عوامل امدادی و نجاتگران پست جاده ای پایگاه امامزاده سید نورالدین اردکان رهاسازی و بصورت سر و پایی درمان شدند .

 

 

واژگونی یک دستگاه تریلی +تصاویر

معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از واژگونی یک دستگاه تریلی و فوت یک نفر در محور اردکان به نایین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، سید جواد میرحسینی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر75 محور اردکان به نایین به وقوع پیوست که امدادگران پایگاه امداد جاده ای سیدنورالدین پس از اطلاع به محل حادثه اعزام شدند .

میرحسینی در ادامه بیان نمود : تعداد کل افراد حادثه دیده یک نفر بود که متاسفانه راننده تریلی در دم جان خود را از دست داده بود .

 

آدرس کوتاه :