شناسه : 1100078
کارشناس مسائل سیاسی استان یزد:


کارشناس مسائل سیاسی استان یزد در بهاباد با تاکید بر اینکه همه انسان ها در جامعه نسبت به اعمالشان مسئول هستند گفت:جامعه ای که امربه معروف ونهی از منکر را ترک کند برای جنگ با خدا آماده می شود.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از بهاباد، کارشناس مسائل سیاسی استان در جمع بسیجیان ملاعبدالله بهاباد با تاکید بر اینکه همه انسان ها در جامعه نسبت به اعمالشان مسئول هستند اظهار داشت:جامعه ای که امربه معروف ونهی از منکر را ترک کند برای جنگ با خدا آماده می شود.

احمد علی زارع زاده منکرات جامعه را همانند میکروب در بدن انسان دانست و گفت: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه همانند آب در بدن انسان ضروری است که اگر منکرات وارد جامعه شود بافت های جامعه به تدریج متلاشی می شود و اگر کسی به مقابله با آن بر نخیزد جامعه دچار مرگ می شود.

وی با اشاره به حماسه عظیم مردمی 9 دی عنوان کرد: فتنه 88، هشت ماه طول کشید اما از هشت سال جنگ دشوارتر بود چرا که دشمنان نظام و انقلاب سال 88 را سال پایان انقلاب اسلامی می دانستند اما با بصیرت و هوشیاری مردم انقلابی ایران و تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه های شوم آنان نابود شد.

 این کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه همه انسان ها در جامعه نسبت به اعمالشان مسئول هستند افزود: اگر کسی مرتکب شونده ی گناهی در جامعه را بشناسد و او را از این عمل باز ندارد همانند انسان سوار بر کشتی است که آن شخص کشتی را سوراخ می کند و وی سکوت می کند.

وی با اشاره به اینکه منکرات سیاسی یکی بزرگترین منکرات است افزود: خواهر و برادر بسیجی با شناخت منکرات سیاسی خود نباید همه منکرات را محدود به حجاب کنند چرا که بسیاری از منکرات دیگر میوه و ثمره منکر سیاسی است.

 

 

 

 
آدرس کوتاه :