شناسه : 1003271
رئیس آموزش و پرورش مهریز خبر داد

8 هزار دانش آموز آماده تحصیل در مدارس مهریز


رئیس آموزش و پرورش مهریز گفت: بیش از 8000 دانش آموز برای سال تحصیلی 93-92 آماده حضور در مدارس و آغاز نمودن بهار تعلیم و تعلم درسطح شهرستان و روستاهای تابعه می باشند.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از مهریز، حسن حاضری در بازدید از مدارس تحت پوشش آموزش و پروش، روند اجرایی مانور مهر  را مورد ارزیابی قرار داد.

رئیس آموزش و پرورش مهریز با حضور در جمع آموزگاران، دبیران و رؤسای انجمن اولیاء و مربیان دانش آموزان مدارس شاهد علی ابن ابیطالب و دبیرستان های شکیب و رحمت پور بهادران مهریز گفت: هدف از اجرای مانور مهر آماده سازی مدارس جهت بازگشایی و شروع مهرماندگار می باشد که مورد توجه مدیران دلسوز قرار گرفته است و ما امروز شاهد حضور دبیران و آموزگاران جهت کمک در تنظیم برنامه کلاسی مدارس همچنین حضور اولیاء جهت کمک و همفکری در بهسازی، زیبا سازی و تعمیرات آموزشگاه ها و همچنین کمک در تنظیم برنامه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان می باشیم.

حاضری افزود: بیش از 8000 دانش آموز برای سال تحصیلی 93-92 آماده حضور در مدارس و آغاز نمودن بهار تعلیم و تعلم درسطح شهرستان و روستاهای تابعه می باشند که با توجه به کمبود منابع مالی و نیروی انسانی برنامه ریزی دقیق و همراهی مسئولین و همکاران فرهنگی شهرستان را می طلبد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.