شناسه : 34494657


رئیس سابق دادگاه عمومی بهاباد گفت: با تشکیل شورای صلحی شهرستان بهاباد، ضمن کاهش ورودی پرونده های دادگاه، 80درصد پرونده های وارده با صلح و سازش ختم گردید.

به گزارش یزدرسا،‌ مجتبی یاوری درآیین معارفه رئیس جدید دادگاه عمومی بهاباد، افزود: از نظر ورودی پرونده ها و موجودی پرونده ها، دادگاه بهاباد در بهترین وضعیت قرار دارد.

وی به پیگیری های انجام گرفته در خصوص اختصاص زمین جهت ساخت ساختمان دادگستری بهاباد اشاره کرد و اظهار داشت: زمین ویژه ای جهت احداث ساختمان دادگستری بهاباد مطابق با شأن مردم این شهرستان اختصاص یافته است که امید است با تصویب اعتبار لازم این شهرستان نیز از ساختمان مناسبی جهت ارائه خدمات قضایی به مردم برخوردار گردد.

این مقام قضایی گفت: اجرای برنامه ها و راهبرد های پیشگیری از وقوع جرم از اولویت های این دادگاه بوده است که با جدیت دنبال شده است.

 رئیس جدید دادگاه عمومی بهاباد نیز در این جلسه گفت: هدف ما خدمت به مردم شهرستان بهاباد در راستای سیاست های قوه قضاییه و رسالت مقدس این قوه است.

اسماعیل دهقان افزود: اجرای برنامه های پیشگیری از وقوع جرم با همکاری و مشارکت سایر ادارت و نهاد های مرتبط و همچنین تلاش در جهت کاهش اطاله دادرسی در این شهرستان از دیگر اولویت های ما در دادگاه عمومی بهاباد خواهد بود.
 
آدرس کوتاه :