ID : 36635167
واکنش قاطع امام جمعه موقت میبد به اظهارت جنجالی دهقانی فیروزآبادی:


امام جمعه موقت میبد گفت: نمایندگان مجلس و کسانی که در دولت هستند باید بدانند تا فتنه‌گران از رهبری و مردم عذرخواهی نکنند و علنی به اشتباهات خود اعتراف و اقرار نکنند، این ملت از آنها نخواهند گذشت.

به گزارش یزدرسا، خطیب جمعه میبد با اشاره به اظهارات هفته گذشته نماینده مردم تفت و میبد در جریان میز خدمت در حاشیه نماز جمعه این شهر اظهار داشت: این میز خدمت با زحمت دوستان در ستاد نماز جمعه و با کمک فرمانداری و ادارات برای ارائه گزارش عملکرد مسئولان راه‌اندازی شده و بعد از نماز نیز مسئولین در دسترس مردم باشد تا شاید گرهی از کار مردم باز شود.

وی اضافه کرد: متأسفانه در هفته قبل در برنامه میز خدمت، شاهد یک جریانی بودیم به جایی اینکه بگویند برای حل مشکل بی عدالتی و ظالمانه‌ای که در مسائل حوزه انتخابیه بر استان حاکم است چه قدمی برداشته‌اند و برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و رفع مشکلات اداری این مردم چه کرده‌اند، آمده‌اند تمام قد از فردی حمایت کرده‌اند که ملت او را از سران فتنه ۸۸ می‌دانند.

حسنی تصریح کرد: در محل نماز جمعه و این مکان مقدس با الفاظی که خودشان هم می‌دانند درست نیست و با تغییر معنای ولایتمداری از کسی دفاع می‌کنند که هشت ماه رهبری جریانی را بر عهده داشت که این مملکت را به لبه پرتگاه بردند.

خطیب نماز جمعه میبد با اشاره به نقش رهبر انقلاب در خنثی سازی فتنه ۸۸ اظهار داشت: اگر شجاعت رهبری و حضور مردم در صحنه نبود معلوم نبود وضع مملکت به کجا می‌رسید.

حسنی با بیان این که متأسفانه خط دفاع از فتنه‌گران هم در مجلس و هم در دولت نفوذ کرده است، تأکید کرد: نمایندگان مجلس و کسانی که در دولت هستند باید بدانند تا این افراد از رهبری و مردم عذرخواهی نکنند و علنی به اشتباهات خود اعتراف و اقرار نکنند، این ملت از فتنه‌گران نخواهند گذشت.

وی از مردم و جوانان خواست مواظب باشند، این طرز تفکرات در بدنه دولت و مجلس و جاهای دیگر نفوذ نکند که حقیقتا جلوی پیشرفت مملکت را می‌گیرند.

انتهای پیام/
summary-address :