ID : 16508590
صبح امروز؛


راهپیمایی پرشور روز ملی مبارزه با استکبار با حضور فرماندار مسئولین ادارات و نهادها وآحاد مختلف مردم و روحانیون از جمله دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان بهاباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از بهاباد؛ راهپیمایی پرشور روز ملی مبارزه با استکبار با حضور فرماندار مسئولین ادارات و نهادها وآحاد مختلف مردم  و روحانیون از جمله دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان بهاباد برگزار شد.

راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبانماه با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات و نهادها و خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم به خصوص دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با شکوه خاصی از مقابل پایگاه انقلاب مسجد انقلاب بهاباد شروع و طی مسیر خیابان امام خمینی ره به طرف مسجد جامع بهاباد برگزار شد

در طول مسیر، راهپیمایان با سر دادن شعارهایی،  همچون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق بستند.

همچنین دانش‌آموزان  و راهپیمایان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من‌الذله بار دیگر همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان دادند.

شرکت کنندگان در این آئین ملی علاوه بر سر دادن شعار با پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

در پایان این مراسم پس از قرائت بیانیه‌های دانش آموزان و دانشجویان، قطعنامه مراسم راهپیمایی سیزدهم آبان ماه با حضور مسئولان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم قرائت و با تکبیر مورد تائید حاضرین قرار گرفت.

انتهای پیام/س*
summary-address :