ID : 29294286


عروسک هوشمند ایرانی اسلامی به همت یک کارآفرین یزدی تولید شده و آمادگی حضور در بازارهای داخلی و خارجی را دارد.

به گزارش یزدرسا، کارآفرین و مخترع یزدی با طراحی نوعی عروسک هوشمند، اقدام به تولید انبوه آن برای ارائه در بازارهای داخلی و خارجی کرده است.

محمدرضا حاجی حسینی طراح و سازنده این نوع عروسک هوشمند در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به اینکه عروسک هوشمند ساخته شده توسط وی در واقع نوعی عروسک با کاربری تربیتی و آموزشی است، اظهار داشت: این عروسک برای کودکان شش ماه تا هفت سال طراحی و ساخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر این عروسک مراحل تولید انبوه را سپری کرده و انشاالله در آینده‌ای نزدیک به بازار ارائه می‌شود و خانواده‌ها می‌توانند برای خرید آن اقدام نمایند.

این کارآفرین خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته، این عروسک که با طراحی دلنشینی تولید شده، می‌تواند مسائل مختلف مرتبط با سبک زندگی ایرانی اسلامی از جمله آموزش مهارت‌های زندگی و وقت شناسی را به کودکان ارائه دهد.

حاجی حسینی بیان کرد: در واقع شخصیت این عروسک مهد کودکی است و همان کاری که مربیان در مهدهای کودک انجام می‌دهند را این عروسک در منزل برای کودکان انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: علاوه بر این نوع اسباب بازی هوشمند، نرم افزار ویژه‌ای هم طراحی و تولید شده که در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد، همچنین خانواده‌ها می‌توانند از خدمات در نظر گرفته شده در زمینه مشاوره‌های صوتی و نوشتاری کارشناسان این مجموعه هم بهره بگیرند.

تولید کننده این عروسک هوشمند افزود: با توجه به اینکه زبان این عروسک به روسی هم ترجمه شده، آمادگی صادرات به 10 کشور آسیایی را هم داریم و می‌توانیم فرهنگ ایرانی اسلامی خودمان را به وسیله این نوع اسباب بازی به این 10 کشور صادر نماییم.

انتهای پیام/

تسنیم
summary-address :