شناسه : 13881103
مسئولان کجای این صحنه ایستاده اند!

آموزش اسفناک «مربیان مهد کودک یزدی» با نسبت دروغ به اهل بیت!/مربی مرد:با چادر من ناراحتم!


با شروع دوره اجباری تربیت مربیان مهد کودک یزد، مربیان مرد این دوره ضمن آموزش تأثیر مثبت موسیقی بر ذهن کودک و افرا و دروغ به پیامبر(ص) امام علی(ع) و اهل بیت(ع) در خصوص موسیقی!، اصرار بر برداشتن چادر حضار کردند!

به گزارش یزد رسا به نقل از عصر فرهنگ، روز شنبه دهم تیرماه نخستین جلسه دوره آموزشی ویژه مربیان مهد کودک های شهر یزد کلید خورد. اداره آموزش و پروش شهر یزد که متولی برگزاری این دوره آموزشی بود، با ساماندهی 400 خانمِ مربی پیش دبستانی شهر یزد در قالب دو گروه این جلسات را برگزار می کند.


آنچه می خوانید روایت خانم«م» یکی از مربیان حاضر در این جلسات است:


«اداره آموزش و پرورش استان، تمام مربیان پیش دبستانی شهر یزد را موظف به حضور در این جلسات کرد. به ما گفتند اگر شرکت نکنیم، مجوز فعالیتمان صادر نمی شود. سرانجام با پرداخت 250 هزار تومان برای شرکت در این جلسات 200 ساعته ثبت نام کردم.


روز شنبه دهم رمضان(مصادف با وفات حضرت خدیجه(س)) اولین جلسه از این سری آموزشی برگزار شد. زنگ اول موسیقی!


استاد این درس یکی از اساتید شرکت«آ» بود که ظاهرا از سوی آموزش و پررش برای انتقال تجربیاتش دعوت شده بود. وی از تاثیر مثبت موسیقی بر روح و روان کودکان گفت. این استاد حتی برای توجیه فعل خود به بیان داستان هایی روی آورد که آن ها را به اهل بیت عصمت و طهارت نسبت می داد!

(ضمن عذرخواهی از مخاطبین این سخنان هتاکانه در تحریف سیره پیامبر اسلام، حضرت علی (ع) و حضرت سکینه دخت گرانقدر اباعبدالله الحسین به قدری نا پسند است که فعلاً از درج و انتشار آن ها معذوریم)


وی اصرار داشت که حتما در مراکز پیش دبستانی ساعتی به اجرای موسیقی اختصاص داده شود.

 

با هر مصیبتی بود کلاس موسیقی را با ترس از عدم تمدید مجوز پشت سر گذاشتیم. کلاس کاردستی و نقاشی هم مشکل چندانی نداشت تا اینکه نوبت به کلاس «نمایش خلاق» رسید. کلاسی که قرار بود آموزش دهد چطور همبازی کودکان شویم.


استاد مرد! این جلسه خانم های محجبه را مجبور کرد تا چادر خود را کنار بگذارند! از ما اصرار و از وی انکار! هر چه گفتیم ما با همین چادر راحت تریم گفت: «من ناراحتم»!


تا کنون تنها دو روز از این جلسات که تا مرداد ماه هم ادامه دارد، می گذرد و این همه تحریف، بدعت و فاصله از آموزه های اسلامی ترویج داده شده است. با توجه به اینکه برخی از مسئولین استانی هم در این جلسات حضور داشتند امیدوارم هر چه سریعتر ادامه این روند متوقف شود.»

 

هر چند مسئولان آموزش و پرورش استان یزد سابقه درخشان ایجاد تسهیلات برای سفر فرهنگیان به تایلند و آنتالیا را هم در کارنامه خود دارند، اما با توجه به اینکه فاضل مدیر کل حوزه وزارتی آموزش و پرورش همان زمان وعده داده بود:« مسئولانی که مرتکب این اشتباه شده‌اند توبیخ می‌شوند.» انتظار می رفت اجرای چنین دوره هایی با احتیاط بیشتری انجام شود.


اکنون باید دید مسئولینی که در برابر برگذاری تورهای مسافرتی به شهرها و کشورهای بدنام دنیا سکوت کردند، نسبت به برگزاری کلاس های موسیقی در ماه مبارک رمضان و روز وفات همسر پیامبر اعظم(ص)، تحریف واقعیات و مسلمات تاریخی و نسبت دروغ به معصومین و اهل بیت چه واکنشی نشان می دهند.

انتهای پیام/س
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 2.3333333333333335 stars out of 5.


زهرا
من در کلاس ها حاضر بودم. چرا دروغ می گویید؟ در کلاس نمایش کی استاد ما را مجبور کرد چادرمان را برداریم. گفت اگه تمایل دارید تو بازی ها شرکت کنید تا بازی ها رو فراموش نکنید. و اگه پوشش مناسب داشته باشید بهتره.اما اجباری نیست. چرا دروغ می گید؟ خجالت آوره.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۹ ۱۵:۵۲