شناسه : 13726953
اقدام قابل تأمل بهریستی استان یزد!

تخلیه و پلمپ «مرکز شفای استان یزد» با حکم‌قضایی!/ «اثاثیه ها»هم دولتی است!


در اقدامی عجیب و به بهانه های دولتی بودن ساختمان! دفتر شبکه فعالین ازدواج (شفا) یزد تخلیه شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا، در اقدامی عجیب و به بهانه های دولتی بودن ساختمان! دفتر شبکه فعالین ازدواج(شفا) یزد تخلیه شد!
رضا رویت رییس مرکز شفای استان یزد در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا گفت: قریب به 3 ماه پیش مدیر کل بهزیستی استان یزد با پیگیری از طریق مراجع قضایی و به بهانه کمبود جا و اینکه مکان فعلی دولتی است! در خواست تخلیه ساختمان این مرکز را کرده بود.
وی افزود: علیرغم فعالیت خوب این مرکز و تأکیدات مقام معظم رهبری بر امر سهولت ازدواج، سازمان بهزیستی بدون بررسی قبلی اقدام به تخلیه این مرکز کرده است.

گفتنی است در حالی مأموران بهزیستی بر تخلیه مرکز شفای استان پافشاری و اصرار دارند که رییس شفای یزد برای جلوگیری از این اقدام با معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در حال رایزنی است و حتی شنیده شده مسئولان استانداری نیز راضی به این اقدام عجیب نیستند!

مرکز شبکه فعالین ازدواج استان یزد از سال 88 قریب به 6 سال در امر ارائه انواع تسهیلات به زوج‌های جوان، ‌مشاوره تخصصی در زمینه ازدواج و خانواده، مرکز تشکیل خانواده (همسریابی خانواده محور برای ازدواج دائم)، ‌آموزش و پژوهش و فروشگاه محصولات فرهنگی و.. برخی از خدمات و تسهیلات فعالیت قابل قبول و خوبی را به همشهریان یزدی ارائه داده است.
در حال حاضر 12 نوع تسهیلات در شبکه فعالان ازدواج استان یزد ارائه می‌شود که شامل کاهش هزینه‌های مراسم جشن عقد و عروسی زوج‌های جوان تا 50 درصد، ‌تسهیلات قرض‌الحسنه برای هزینه مراسم جشن عقد و عروسی، تسهیلات قرض‌الحسنه 10 میلیون ریالی، تور زیارتی سوریه، کربلا و مشهد با شرایط ویژه، خدمات بیمه عمر و سرمایه‌گذاری مشترک، ‌خدمات باشگاه اصناف شبکه فعالان ازدواج،‌ ارائه خدمات بیمه تکمیلی، خرید از فروشگاه تولیدات فرهنگی شفا، ‌جهیزیه با شرایط ویژه و خدمات رفاهی تفریحی است.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.