شناسه : 10739751
معاون استاندار یزد:


معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: دولت تدبیر و امید ، مورد هجمه رسانه ای قرار گرفته است و باید با روشنگری برای مردم، با این هجمه های دور از انصاف مقابله کرد.

به گزارش یزد رسا، معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: دولت تدبیر و امید ، مورد هجمه رسانه ای قرار گرفته است و بایدبا روشنگری برای مردم، با این هجمه های دور از انصاف مقابله نمود.

به گزارش ایرنا، 'محمدعلی طالبی' در دیدار با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در شرایطی که شاهد هجمه های رسانه ای و تبلیغاتی علیه دولت هستیم ، باید رسانه های مردمی ، سیاه نمایی ها را خنثی کنند.

رییس شورای اطلاع رسانی استان یزد خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با رای مردم بر سر کار آمده و ملجا و مرکز امید مردم است و از رسانه های منصف، نقشی فراتر از کارهای معمولی روزانه مورد توقع است.

طالبی افزود: انتظار می رود ایرنا در فضای رسانه ای کشور ، جریان آفرین باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد خاطرنشان کرد: ایرنا استان یزد اقدامات خوبی در زمینه خبری انجام داده و لازم است با تقویت نیروی انسانی و امکانات این مجموعه در راستای بهتر شدن فعالیت های این مرکز اقدام شود.

'حسین رمضانی' معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز در در این نشست ، برنامه های این سازمان را تشریح کرد.

مدیرکل استانهای ایرنا، جهانبخش رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد و پاک طینت مدیر کل روابط عمومی استانداری در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/ع






آدرس کوتاه :