حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
مدیرکل بنیاد شهید یزد مطرح کرد

از سرود مسیر حاج‌قاسم در یزد رونمایی شد

از سرود مسیر حاج‌قاسم در یزد رونمایی شد

از سرودهای «مسیر حاج‌قاسم» و «قله‌های افتخار» کاری از گروه‌های سرود کانون‌های مساجد استان یزد رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط‌عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد، در مراسم تجلیل از فجر آفرینان انقلاب اسلامی با حضور امام‌جمعه یزد سرودهای «مسیر حاج‌قاسم» و «قله‌های افتخار» کاری از گروه‌های سرود کانون‌های مساجد یزد رونمایی شد.

این سرودها با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان یزد و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تهیه شده است.

گروه‌های سرود غدیر از کانون فرهنگی هنری شهید الله دادی یزد و گروه سرود گام دوم انتظار از کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) یزد به‌عنوان تهیه‌کنندگان این سرودها بودند که با محوریت فجر انقلاب و حجاب این اثرها را تهیه و تنظیم کرده بودند.

حجت‌الاسلام شیخ عباس زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در این مراسم گفت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌های متعددی با همکاری دستگاه‌های فرهنگی استان اجرایی می‌شود که یکی از این برنامه‌ها تهیه سرود با همکاری کانون‌های مساجد استان و برگزاری مراسم تجلیل از فجر آفرینان استان است.

وی افزود: یکی از اهداف ما فعالیت‌های فرهنگی در راستای تبیین اهداف انقلاب با محوریت جوانان و نوجوانان است و سعی کرده‌ایم در این راستا از قالب هنر و سرود برای این هدف استفاده کنیم.

در پایان این مراسم نیز پوستر سرودهای «مسیر حاج‌قاسم» و «قله‌های افتخار» رونمایی شد و گروه‌های سرود به اجرای این سرودها پرداختند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از