حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
پایان چهل و پنجمین مهمانی انقلاب اسلامی؛

بار دیگر وفای‌به‌عهد یزدی‌ها به نمایش گذاشته شد

بار دیگر وفای‌به‌عهد یزدی‌ها به نمایش گذاشته شد

حضور امروز مردم دارالعباده یزد نماد وفای به عهد به شهدا و امام شهدا است که پرچم اسلام به زمین نخواهد افتاد و به دست منجی عالم بشریت خواهد رسید.

به گزارش «یزدرسا»، ۲۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ حال و هوای دیگری داشت؛ حضوری که متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بود و پیامی محکم‌تر و قاطع‌تر برای دشمنان ایران داشت.

مردم دارالعباده یزد با اشراف به تحولات اخیر منطقه و ضرورت اعلام حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی، محکم‌تر و با صلابت تر از سال‌های قبل به میدان آمده و این پیام را به بدخواهان جمهوری اسلامی ایران دادند که مردم هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد که دشمنان به هدف خود دست یابند و برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیزمان تلاش می‌کنند.

بار دیگر وفای‌به‌عهد یزدی‌ها به نمایش گذاشته شد

مردمی که به نیابت از شهدای مختلف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند. مردم ما می‌دانند که این انقلاب با خون شهدا صیانت شده و دشمن هیچ‌گاه نمی‌تواند ذره‌ای از خاک این کشور را به دست آورد.


از میدان آزادی به سمت میدان امیرچقماق یزد جمعیتی پرشور حضور داشتند و در طول این مسیر غرفه‌های مختلفی برای برگزاری جشن‌های متنوع وجود داشت که باعث شده بود کودکان در این مسیر پا‌به‌پای بزرگ‌ترهای خود برای این فجر ۴۵ ساله گام بردارند.


حضور کودکان و نوجوانان عزیزمان ایران که با در دست داشتن پرچم کوچک و بزرگ ایران اسلامی در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند، خودنمایی می‌کرد.


کودکان دست در دست والدین با صورت‌هایی نقاشی شده با پرچم ایران اسلامی و لبخند بر لب، حضور یافتند.


در سیل جمعیت خروشان و عاشق که بیشتر به‌صورت خانوادگی حضور یافته‌ بودند، بادکنک‌های سبز و سفید و قرمز در هوا خودنمایی می‌کرد.


با سه تن از دانش‌آموزان دور دوم دبستان گفتگو کردیم که آن‌ها شب را خانه مادربزرگ خوابیده بودند تا بتوانند به‌اتفاق یکدیگر در این جشن پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند. آن‌ها از ساعت ۸ صبح در این مراسم حضور یافته‌ بودند؛ در حالی‌که شروع رسمی مراسم ساعت ۹ صبح بود.


در میدان امیرچقماق تعداد ۱۳۵۷ نفر از دختران دانش‌آموز با پوشیدن شال‌های سبز و سفید و قرمز، پرچم ایران اسلامی را نمایش داده و آماده اجرای سرود بودند. هنگام اجرای سرود پرچم‌های کوچکی که در دست داشتند را تکان می‌دادند که جلوه و ابهت خاصی به اجرایشان بخشیده بود.

 

بار دیگر وفای‌به‌عهد یزدی‌ها به نمایش گذاشته شد

مادران و پدرانی بچه‌های خود را در بغل و گرفته و حضور یافته بودند؛ آنها هرگز جنایت‌هایی که استکبار جهانی علیه کودکان غزه و همچنین دختران کاپشن صورتی و گوشواره قلبی‌های ایران روا داشته‌اند را فراموش نمی‌کنند.


آنها خواهان آزادی و رفع سایه ظلم از سر کشورهای مظلوم جهان بودند و حایت خود را از کودکان مظلوم دنیا اعلام کردند.


مسئولان هم در کنار مردم گام برداشتند، در کنار مردم تکبیر سر دادند و در کنار مردم این پیروزی را جشن گرفتند. شور جمعیت در یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه صدا را در گلوی رسانه‌های خارجی خفه کرد و این صدای حمایت جوانان و نوجوانان از انقلاب بود که به گوش می‌رسید.

 

در میان این جمعیت افرادی حضور داشتند که می‌گفتند تاکنون به راهپیمایی نیامدند؛ اما امسال چون قضیه فرق می‌کرد حضور یافتند تا ثابت کنند عشق حاج قاسم و عشق رهبر در قلبشان خاموش نشدنی است.

بار دیگر وفای‌به‌عهد یزدی‌ها به نمایش گذاشته شد

آری، این حضور مردمان ولایتمدار دارالعباده یزد در صحنه‌های گوناگون تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب، دلدادگی این مردم را به جمهوری اسلامی ایران و انقلاب ثابت می‌کند.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از