حالت تاریک
پنج‌شنبه, 16 آذر 1402
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

شهادت بن‌بست‌شکن و راه مقابله با طاغوت است

شهادت بن‌بست‌شکن و راه مقابله با طاغوت است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهادت بن‌بست شکن است و راه تحقق و عبودیت الهی را باز می‌کند به همین دلیل باید منطق شهادت در بین جوانان زنده بماند.

به گزارش یزد رسا، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در یادواره شهدای محله عیش‌آباد یزد با گرامیداشت یاد و خاطره 36 شهید این محله با اشاره به اینکه حتی اولیای خداوند به جایگاه شهدا غبطه می‌خورند اظهار داشت: هر فردی که می‌خواهد به عبودیت برسد باید در مسیر خداوند حرکت کند؛ ولی طاغوت و شیطان به‌این‌علت که زور زیادی دارند به‌راحتی اجازه حرکت مؤمنان را نمی‌دهند تا در مسیر الهی حرکت کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طاغوت به‌زور سلاح و سرنیزه می‌خواهند تسلط پیدا کنند و زمانی که در یک عرصه شکست بخورند در عرصه دیگر دست به فتنه‌انگیزی می‌زنند و به‌سادگی از حرکت نمی‌ایستند.

وی با اشاره به جنایت کومله در مناطق غرب کشور و شکنجه‌هایی که بر روی زنان و دختران آن منطقه در زمان جنگ تحمیلی مرتکب شده بودند و هم اکنون مدعی حمایت از حقوق زنان شده است تصریح کرد: طاغوت قصد داشتند به‌زور ترس و شکنجه و موشک ملت ایران را تسلیم کنند؛ ولی ملت ما زیر بار زور نرفتند و حاکمیت طاغوت را نپذیرفتند.

نقدی با طرح این سؤال که چگونه می‌توان بر طاغوتی که زور و امکانات و سلاح دارد غلبه کرد اظهار داشت: دشمن با شکنجه عده‌ای و ایجاد ترس باعث می‌شود که بقیه افراد جامعه حکومت وی را قبول کنند و این روشی بود که داعش در کشورهای سوریه و عراق پیاده کرد؛ ولی فرمول مقابله با این روش مقاومت و شهادت است.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از