حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
دبیر ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:

فرصت تغییر حوزه انتخابیه برای داوطلبان انتخابات

فرصت تغییر حوزه انتخابیه برای داوطلبان انتخابات

دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: داوطلبانی که احیاناً قصد تغییر حوزه انتخابیه دارند می‌توانند از ۱۹ لغایت ۲۵ بهمن‌ماه درخواست خود را به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه که اول ثبت‌نام کردند ارائه نمایند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط‌عمومی استانداری یزد، سعید رستگاری گفت: بر اساس قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی آن دسته از داوطلبانی که قصد تغییر حوزه انتخابیه خود را دارند صرفاً برای یک‌بار و حداکثر تا ۱۵ روز قبل از روز اخذ رأی درخواست خود را به فرمانداری حوزه انتخابیه که قبلاً ثبت‌نام کردند تسلیم نمایند.

وی افزود: فرمانداران حوزه‌های انتخابیه بلافاصله بر اساس درخواست‌های ارائه شده از سوی نامزدها موظف هستند پرونده و سوابق داوطلب را به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه مقصد ارسال نمایند.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد ادامه داد: این فرایند از انتخابات از تاریخ ۱۹ بهمن‌ماه و هم‌زمان با اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان توسط شورای محترم نگهبان شروع و تا ۲۵ بهمن‌ماه ادامه دارد.

شایان‌ذکر است؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، استان یزد با چهار حوزه انتخابیه و ۱۲ شهرستان دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از