حالت تاریک
شنبه, 25 فروردین 1403
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی یزد عنوان کرد:

نمایشگاه قرآن و عترت در یزد برپا می‌شود

نمایشگاه قرآن و عترت در یزد برپا می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برپایی نمایشگاه قرآن و عترت با حضور مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت در تالار مرکزی یزد و در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، احسان عابدی گفت: این نمایشگاه در آستانه ماه مبارک رمضان و از روز پنج‌شنبه، ۱۷ اسفندماه جاری در تالار مرکزی یزد آغاز به کار می‌کند و به مدت پنج‌روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید عموم دایر است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه که با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد برپا می‌شود، غرفه‌های متنوعی در نظر گرفته شده و تمرکز ویژه‌ای در حوزه نوآوری‌های قرآن و فضای مجازی و قرآن دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه در این نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با محوریت قرآن و عترت ارائه می‌شود بیان کرد: در کنار آن نیز برنامه‌های جانبی اعم از محافل، نشست‌های قرآنی و برنامه‌هایی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

عابدی با اشاره به اینکه جزئیات دهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان متعاقباً اعلام خواهد شد، هدف از برپایی نمایشگاه قرآن و عترت را ترویج فرهنگ قرآن و عترت (ع) در بین اقشار مختلف و همچنین آشنایی مردم و علاقه‌مندان به علوم قرآنی با جدیدترین آثار و تولیدات در این حوزه برشمرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از