حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد:

ایجاد «الگوی مقاومت» مهمترین دستاورد دفاع مقدس است

ایجاد «الگوی مقاومت» مهمترین دستاورد دفاع مقدس است

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد گفت: ایجاد الگوی مقاومت در تمامی امور، تزریق روحیه «ما می‌توانیم» به بدنه کشور و جوامع دیگر از جمله دستاوردهای جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس است..

 

علی پورمیرزایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: فرارسیدن سالروز دفاع مقدس فرصت نابی برای بازخوانی خاطرات، رشادت‌ها و از خودگذشتگی جوانان این آب و خاک برای حفظ و حراست از انقلاب است.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد افزود: حفظ استقلال سیاسی کشور، دست‌یابی به علوم نوین موشکی، تسلیحاتی و تجهیزات نظامی و ماهواره‌ای از جمله مواردی است که می‌توان به‌عنوان دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس بدان اشاره کرد.

وی گفت: ایجاد حس خودباوری، اقتدار، ایستادگی و مقاومت در بعد داخلی و نیز صدور این روحیه به محور مقاومت و کشورهای منطقه در بعد خارجی از جمله آثار و برکات قابل‌توجهی است که جنگ هشت‌ساله برای ما به ارمغان آورد.

پورمیرزایی ایجاد الگوی مقاومت در تمامی امور، تزریق روحیه «ما می‌توانیم» به بدنه کشور و جوامع دیگر، بیداری ملت‌های آزاده دنیا، افزایش تاب‌آوری کشور و افشای چهره منافقین و استکبار را از جمله دیگر دستاوردهای جنگ هشت‌ساله برشمرد.

این مقام مسئول ادامه داد: قطعاً امروز نیز باید با همان روحیه ایثار، خستگی‌ناپذیری، مجاهدت به سراغ حل مشکلات اجتماعی، اقتصادی و مقابله با تهدیدات سخت و نرم رفت؛ زیرا ثابت شده که تنها با چنین روحیه‌ای می‌توان مشکلات را حل کرد.

پورمیرزایی اظهار کرد: برخلاف برخی اظهارنظرها هدف صدامیان از حمله به کشور تنها تصرف اراضی کشور ما نبود، بلکه هدف اصلی نابودی انقلاب نوپایی بود که موازنه قدرت در دنیای آن روز را به هم زده بود؛ به همین دلیل دو ابرقدرت شرق و غرب در این مسیر به یاری عراق آمدند.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد اضافه کرد: این خوی استکباری طاغوت های عالم در تمامی دوران بوده که هیچ‌گونه ندای آزادگی و حق‌طلبی را تحمل نمی‌کرده‌اند. تا زمانی که ما بر سر آرمان‌های اسلامی و انسانی والای خود بایستیم دشمنی‌های استکباران و تهدیدات ریز و درشت نیز ادامه خواهد داشت و تنها شکل آن‌ها عوض خواهد شد.

پورمیرزایی بیان کرد: لکن ما به وعده خدا اطمینان داریم که اگر خدا را یاری کنید، قطعاً خدا نیز شما را یاری می‌کند، لذا امروز نیز با همان روحیه سال‌های دفاع مقدس پیگیر به ثمر رسیدن آرمان‌های انقلاب هستیم و یقین داریم روزی پرچم انقلاب ما به دستان با برکت امام زمان (عج) خواهد رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از