حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
باحضور وزیر تعاون رخ داد:

افتتاح قطعه اول جاده بافق به بهاباد

افتتاح قطعه اول جاده بافق به بهاباد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان بافق قطعه اول جاده بافق به بهاباد را افتتاح کرد.

به گزارش یزدرسا؛ سید صولت مرتضوی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر خود به شهرستان بافق قطعه اول جاده بافق به بهاباد به طول ۶ کیلومتر را افتتاح کرد.

میزان سرمایه‌گذاری برای این پروژه ۴۵۰ میلیارد ریال است که توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران تأمین اعتبار شده است.


اجرای این پروژه ۱۸ماه به طول انجامیده است که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان بافق به بهره‌برداری رسید.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان نیز بازدید کرد.


مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بافق جزء مصوبات سفر دولت نهم و دهم به استان یزد بوده و در زمینی به مساحت ۳۸ هزار مترمربع احداث شده است.

در سال ۹۶ لغایت ۹۹ مبلغ ۲۳ میلیارد ریال از محل مسئولیت اجتماعی شرکت سنگ آهن بافق بابت تجهیز سالن چندمنظوره، فضا‌های الحاقی، فنس‌کشی زمین چمن مصنوعی و اجرای شبکه گاز مجموعه هزینه شد.


این مجموعه در بیرون از شهر بافق و در مسیر شرکت‌های فولاد، سنگ آهن و صنایع این شهرستان واقع شده و با توجه به احداث مسکن شرکت سنگ آهن و توسعه شهر به سمت این مجموعه از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار شده است.


لازم به ذکر است در سال ۹۳ قول تکمیل این مجموعه توسط شرکت سنگ آهن بافق از سوی وزیر وقت به مردم شهرستان بافق داده شد و این امر طی صورتجلسه‌ای نیز به امضاء وزیر و حاضرین در جلسه رسید، لیکن تاکنون این امر محقق نشده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از