حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
دستیار استاندار یزد در امر مردمی‌سازی خبر داد:

ایجاد اولین شهرک مردمی انرژی خورشیدی در یزد

ایجاد اولین شهرک مردمی انرژی خورشیدی در یزد

دستیار استاندار یزد در امر مردمی‌سازی با اشاره به ضرورت توسعه و افزایش تولید انرژی‌های خورشیدی، از ایجاد اولین شهرک مردمی انرژی‌های خورشیدی در استان یزد خبر داد.

مسعود پارسافر در گفتگو با «یزدرسا» با اشاره به ظرفیت‌های استان یزد برای تولید برق خورشیدی اظهار کرد: ناترازی برق همیشه در کشور به عنوان یک مسئله مطرح بوده است و این مسئله می تواند با میدان‌داری مردم تا حد زیادی مرتفع شود.

 

دستیار استاندار یزد در امر مردمی‌سازی افزود: با توجه به ضرورت توسعه و افزایش تولید انرژی‌های خورشیدی در استان به عنوان یکی از مهم‌ترین مصوبات سفر رئیس جمهور به یزد، اولین شهرک مردمی انرژی‌های خورشیدی در استان ایجاد می‌شود.

 

وی تصریح کرد: سرمایه‌های خرد مردم وقتی برای یکی طرح سودآور اقتصادی به میدان اورده شود می‌تواند در حل مسائل اقتصادی نقش بسزایی داشته باشد و امیدواریم طرح شهرک مردمی انرژی خورشیدی می‌تواند ضمن حل مسئله کمبود برق، برای مردم سودآور باشد.

 

پارسافر خاطرنشان کرد: افزایش سهم مردم در حوزه‌های اقتصادی یکی از مسائلی است که در دولت مردمی سیزدهم به آن توجه ویزه شده و طرح‌های مختلف برای تحقق این مسئله در ستاد حکمرانی مردمی استان یزد در دست بررسی است.

 

 انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از