حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
رئیس سازمان مدیریت‌و‌برنامه‌ریزی استان یزد خبر داد:

تکمیل نیمی از پروژه‌های بهداشت‌و‌درمان یزد تا پایان‌سال

تکمیل نیمی از پروژه‌های بهداشت‌و‌درمان یزد تا پایان‌سال

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد در حاشیه سفر معاون رئیس جمهور‌یه استان یزد گفت: تا پایان سال جاری نیمی از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان یزد تکمیل می‌شود.

مجید دهقانی‌زاده در حاشیه بازدید معاون رئیس‌جمهور از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان یزد در گفتگو با یزدرسا، با اشاره به اینکه در استان یزد ساخت و تکمیل هشت بیمارستان در دست اجرا است، اظهار کرد: بیمارستان‌های شهرستان میبد، مهریز، اشکذر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و بیمارستان بحران نیز صبح امروز با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح و آماده خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز استان یزد است.

 

رئیس سازمان مدیرت و برنامه‌ریزی استان یزد افزود: بیمارستان شهرستان بافق ۷۵ درصد پیشرفت دارد و برای تکمیل نیاز به ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.

 

وی با اشاره پیشرفت۸۵درصدی بیمارستان اردکان خاطرنشان کرد: تکمیل این بیمارستان با توجه به افزایش قابل توجه جمعیت این شهرستان یکی از اولویت‌های مدیران استان است که برای این موضوع نیاز به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.

 

دهقانی‌زاده یکی دیگر از پروژه‌های مهم حوزه بهداشت و درمان یزد را تکمیل بیمارستان روانپزشکی شهرستان تفت ذکر و عنوان کرد: این پروژه تاکنون ۴۵درصد پیشرفت داشته است و برای تکمیل ان حدود ۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

 

وی افزود: بیمارستان ابرکوه نیز تاکنون ۳۵درصد پیشرفت داشته است و برای تکمیل ان به ۷۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در پایان تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه‌ها در سفر دوم رئیس دولت سیزدهم به یزد نیز اعتباراتی مصوب شد اما فعلا اعتباری دراین زمینه به استان اختصاص نیافته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از