حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
همزمان با جشن 45 سالگی انقلاب صورت گرفت؛

حاشیه‌ای بر متن حضور بهابادی‌ها در جشن انقلاب

حاشیه‌ای بر متن حضور بهابادی‌ها در جشن انقلاب

مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد امروز همگام با مردم سراسر کشور و استان یزد در طلیعه چهل و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد امروز همگام با مردم سراسر کشور و استان یزد در طلیعه چهل و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی چون سال‌های گذشته با حضوری حماسی و انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر ثابت کردند که همچنان پای آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان بهاباد از مقابل مسجد انقلاب این شهر به سمت مسجد جامع آغاز شد اما از یک ساعت قبل از آغاز راهپیمایی زنان، مردان، جوانان و نوجوانان این دیار در مقابل مسجد انقلاب گرد هم آمده بودند تا آغازگر رویدادی انقلابی باشند و تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های این انقلاب و امامین انقلاب داشته باشند.

حاشیه‌ای بر متن حضور بهابادی‌ها در جشن انقلاب

در این راهپیمایی که امام جمعه بهاباد، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نظامی و بسیج، جمعی از مسئولان، خانواده‌های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم ولایی و انقلابی شهرستان بهاباد حضور داشتند، راهپیمایی خود را از مقابل مسجد انقلاب که پایگاه انقلاب بود با پیمودن مسیر خیابان امام خمینی(ره) تا مسجد جامع، با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» خشم و انزجار خود را از توطئه ها و دسیسه‌های استکبار جهانی اعلام کردند.

 

همگامی فرزندان این آب و خاک از کودکان در آغوش مادر تا دهه‌های هشتادی و نودی در مراسم جشن 45 سالگی انقلاب از ویژگی‌های بارز این مراسم بود. 

حاشیه‌ای بر متن حضور بهابادی‌ها در جشن انقلاب

اهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بخش آسفیچ و بخش مرکز ی و روستاهای بنستان کویجان ده جمال و کمکوئیه و احمداباد و علی اباد و دهنو ملا اسماعیل و کریم اباد بهاباد نیز با حضور با شکوه مردم انقلابی این روستاها برگزار شد.

حاشیه‌ای بر متن حضور بهابادی‌ها در جشن انقلاب

مردم شهرستان بهاباد در پایان مراسم جشن بهار انقلاب، بندهای قطعنامه راهپیمائی 22 بهمن ماه را با تکبیر مورد تأیید قرار دادند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از