حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:

دفاع مقدس فکر حمله را از دشمن گرفت

دفاع مقدس فکر حمله را از دشمن گرفت

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: دفاع مقدس انقلاب و کشور ما را برای قرن‌های پیش رو ایمن کرد و هیچ متجاوزی جرأت تعدی و تجاوز نظامی به این مرز و بوم را به خود نمی‌دهد.

حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی در گفتگو با یزدرسا، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یکی از مقاطع فراموش نشدنی و بی‌نظیر تاریخ ایران اسلامی و یک مقطع تاریخی بسیار مهم است که ارزش‌ها و مفاهیم عمیقی در آن نهفته است و روز به روز بر اهمیت ابعاد آن در عرصه سیاسی و اجتماعی افزوده می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد ادامه داد: هفته دفاع مقدس نماد ایستادگی، مقاومت و تابلوی تمام‌نما از صفحه ایثارگری از مردان و زنان ایران زمین است و اگر جنگ تحمیلی رخ نمی‌داد، شاخص‌ها و ابعاد معنوی و ویژگی‌های نظام و حکومت انقلابی این چنین نمایان نمی‌شد.

وی با بیان اینکه رشد فضایل اخلاقی و معنوی در افراد و تقویت ارزش‌های اجتماعی از دستاوردهای دفاع مقدس است؛ افزود: نیایش و شب زنده‌داری‌ها و توسل خالصانه رزمندگان و امت شهیدپرور به ائمه معصومین(ع) فضای کشور را به عطر ایمان و معنویت معطر کرده و روح عبودیت در مردم موج می‌زد به طوری که حتی بی تفاوت‌های جامعه نیز در این فضای معنوی به خود آمده، تحول عمیق درونی در آنها ایجاد شد.

نجیمی ادامه داد: امروز ما با وجود اینکه در یکی از پر التهاب‌ترین مناطق جهان یعنی خاورمیانه قرار داریم به برکت ایثارگری رزمندگان در دفاع هشت ساله یکی از امن‌ترین کشورهای جهان هستیم و در واقع دفاع مقدس انقلاب و کشور ما را برای قرن‌های پیش رو ایمن کرد و هیچ متجاوزی جرأت تعدی و تجاوز نظامی به این مرز و بوم را به خود نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه هر چه زمان می‌گذرد و جلوتر می‌رویم شاهد شکست‌های بیشتر دشمنان ایران هستیم، افزود: با وجود دفاع مقدس امروز دشمن حتی جرات فکر کردن حمله نظامی به ایران را ندارد و دفاع مقدس سبب ایجاد یک قدرت بازدارندگی در برابر مستکبران در منطقه و عرصه دیپلماسی در جهان شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد: موفقیت‌های پی در پی حزب‌الله و جامعه اسلامی در برابر مستکبران در منطقه نشات گرفته از هشت سال دفاع مقدس است و ما به واسطه هشت سال دفاع مقدس خود، امروز به یک جایگاه تثبیت شده‌ای رسیده‌ایم که مستحکم گام برمی‌دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از