حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
نماینده مردم یزد در مجلس عنوان کرد:

رئیس‌جمهور منادی مظلومیت ملت ایران بود

رئیس‌جمهور منادی مظلومیت ملت ایران بود

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان رئیس‌ جمهور در مقر سازمان ملل شفاف، صریح و بدون تعارف و منادی مظلومیت ملت ایران بود. بود.

به گزارش پایگاه خبری یزدرسا، محمد صالح جوکار گفت: رئیس‌ جمهور در این سفر توانست دستاوردهای ملت را بیان و آمریکایی ها را در زمینه تحریم‌های ظالمانه و دیگر جنایاتشان در منطقه و جهان رسوا کند و ندای مظلومیت ملت ایران را به گوش جهانیان برساند.

نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به سخنان صریح و شفاف رئیسی در سازمان ملل، ادامه داد: ما در شرایط خاصی به سر می بریم و در حقیقت امروز دست برتر را در منطقه داریم.

وی با اشاره به اینکه دشمن در اغتشاشات سال گذشته با بسیج همه امکانات خود به برخی ناآرامی‌ها دامن زد ولی مردم و ملت ما توجهی به آن نکردند، حتی عوامل خارجی هم وقتی فهمیدند اینها به دنبال امتیازخواهی هستند به آن توجه نکردند، تصریح کرد: در حوزه سیاست خارجی امروز به گونه‌ای عمل کردیم که روابط تجاری ما با کشورهای حوزه قفقاز و خلیج فارس گسترش یافته و تعامل در روابط خارجی با این کشورها در همه حوزه‌ها، حمل و نقل و گاز و نفت به خوبی پاسخ داد شده است.

وی حضور ایران در پیمانهای جهانی و منطقه ای از جمله شانگهای و بریکس را زمینه خوبی برای کشور دانست و گفت: پیوستن به گروه بریکس که ۳۰ درصد اقتصاد دنیا را در اختیار دارد اهمیت خاصی دارد و دلارزدایی در گروه بریکس یک هدف پذیرفته شده است.

نماینده یزد افزود: آمریکا در بدترین وضعیت در غرب آسیا قرار دارد و آنها به لحاظ سیاسی به بن‌بست رسیده‌اند و تفکر استراتژیک اینها رو به پایان است از این رو امروز جبهه مقاومت دست بالاتری دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از