حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402

رای کمیته‌انضباطی فدراسیون والیبال برای شهداب اعلام شد

رای کمیته‌انضباطی فدراسیون والیبال برای شهداب اعلام شد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود را درباره باشگاه شهداب یزد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، کمیته انضباطی ۱۳ آذر ماه نشست خود را برای اتخاذ تصمیم در خصوص رفتار برخی تماشاگران منتسب به باشگاه شهداب یزد تشکیل داد.

در این جلسه کمیته انضباطی که با حضور علی فرخی، علیرضا باقری، مسعود صباغی و محسن ترابی برگزار شد، رای باشگاه شهداب یزد به این شرح صادر شد:

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضا به تاریخ ۱۳ آذر ماه در وقت مقرر برای اتخاذ تصمیم در خصوص رفتار برخی تماشاگران منتسب به باشگاه شهداب یزد در دیدار مورخ پنجم آذر ماه بین باشگاه شهداب یزد و پیکان تهران تشکیل شد.

حسب گزارش ناظر مسابقه برخی تماشاگران با هماهنگی سرگروه‌ها به آقایان پیمان اکبری، علیرضا بهبودی و مبین نصری توهین کردند و با به کار بردن الفاظ زشت و خارج از نزاکت، فضای سالن مسابقه را ملتهب نمودند.

نماینده باشگاه شهداب یزد در جلسه کمیته انضباطی حاضر است. اظهارات حاضرین به شرح مندرج در صورتجلسه کمیته انضباطی در پرونده مضبوط است.

با اعلام ختم رسیدگی اعضاء کمیته انضباطی پس از مشورت با یکدیگر باشگاه شهداب را به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در اولین بازی خانگی و پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره در فرجه قانونی قابل تجدیدنظرخواهی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از