حالت تاریک
سه‌شنبه, 14 آذر 1402
معاون استاندار یزد:

روند مثبت امر عفاف و حجاب در یزد

روند مثبت امر عفاف و حجاب در یزد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خوشبختانه با تلاش‌هایی که در قرارگاه عفاف و حجاب صورت گرفت شاهد روند مثبت عفاف و حجاب در استان یزد هستیم.

به گزارش یزدرسا، علی اکبر عزیزی امروز در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب استان با بیان اینکه با تلاش‌هایی که در این قرارگاه صورت گرفت شاهد روند مثبت عفاف و حجاب در استان هستیم، گفت: از همه دست‌اندرکاران این حوزه به ویژه دانشگاه آزاد و دفتر بانوان و خانواده استانداری به واسطه ارائه طرح‌های ویژه تشکر می‌کنم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد کشف حجاب را خط قرمز دولت سیزدهم در استان دانست و گفت: کشف حجاب زیبنده مردم مومن استان نبوده و بارها شاهد اعتراض مردم به اندک موارد مشاهده شده بودیم، بنابراین کشف حجاب در شان استان به ویژه مدارس و دانشگاه‌ها نیست و امیدواریم دانش آموزان و دانشجویان ما که همچون فرزندان ما هستند به این نکته توجه داشته باشند.

وی افزود: البته از کارمندان دولت نیز بدحجابی هم نمی‌پذیریم چرا که علاوه بر شرع مقدس، قانون هم بر رعایت کامل حجاب توسط کارمندان تاکید دارد و از بخش‌های خصوصی و اصناف نیز می‌خواهیم نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از