حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 خرداد 1403
با مشخص‌شدن تیم‌های صعودکننده انجام شد؛

سوت پایان مسابقات فوتسال کارگران کشور در یزد

سوت پایان مسابقات فوتسال کارگران کشور در یزد

مسابقات گروه دوم لیگ برتر کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد و با مشخص‌شدن تیم‌های صعودکننده به دور بعد به کار خود پایان داد.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمدرضا فلاحتی صبح امروز در حاشیه برگزاری رقابت‌های این دوره مسابقات کارگری کشور، اظهار کرد: جامعه کارگری یزد همواره در بحث ورزش و توسعه آن نقش مؤثری ایفا کرده و علاوه بر حضور در صحنه‌های ورزش قهرمانی، برای کارگران و پرسنل خود نیز برنامه‌های تفریحی و ورزشی زیادی برگزار می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد هدف از ورزش در جامعه شریف کارگری را توجه به نشاط و سلامت این مهره‌های ارزشمند اقتصاد دانست و اظهار کرد: رسالت مهم فدراسیون ورزش کارگری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحقق شعار ورزش، نشاط و بهره‌وری است؛ علاوه بر این‌که معیشت کارگران از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به سلامت جسم و روح کارگران نیز ضروری است.

وی آموزش ۲۵ رشته ورزشی ویژه کارگران و خانواده آنها در کنار برگزاری رویدادهای ورزش همگانی، مسابقات انتخابی ورزشی و اعزام به مسابقات قهرمانی کارگران کشور را نمونه‌ای از فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه ورزش کارگری عنوان کرد.

فلاحتی تصریح کرد: این دوره مسابقات روز چهارشنبه سوم آبان ماه در سالن ورزشی کارگران غدیر یزد آغاز و تا امروز ادامه پیدا کرده است و در آخرین دیدار برنامه‌ریزی شده، تیم فولاد ویان همدان 5 بر 4 مغلوب آلومینیم اراک شد و دیدار پرگل تیم‌های نیشکر امیرکبیر خوزستان و فولاد سیرجان در نهایت با نتیجه شش بر چهار به سود تیم سیرجانی پایان یافت.

در دیدار پایانی نیز تیم یزدباف به مصاف تیم فولاد کاوه کیش رفت که این دیدار نیز با نتیجه سه بر یک به سود کیش خاتمه یافت و با نتایج بدست آمده در روز پایانی تیم‌های فولاد ویان همدان و فولاد کاوه کیش راهی دور بعدی شدند.

در این مسابقات تیم یزدباف به‌عنوان نماینده استان یزد و میزبان گروه دوم این رقابت‌ها در کنار تیم‌های فولاد ویان همدان، نیشکر امیرکبیر خوزستان، آلومینیوم اراک، فولاد کاوه کیش و فولاد سیرجان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

گفتنی است؛ دور دوم مسابقات اواخر آبان ماه به میزبانی کیش با حضور تیم‌های صعود کرده گروه‌های پنج گانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از