حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
یادداشت؛

طنین شکست رژیم صهیونیستی هر روز بلند‌تر می‌شود

طنین شکست رژیم صهیونیستی هر روز بلند‌تر می‌شود

هر چه جلوتر می‌رویم، صدای اعتراف و اعتراض به شکست در محافل سیاسی رژیم صهیونیستی بلندتر می‌شود و نتانیاهو، بیشتر به گوشه رینگ رانده می‌شود.

به گزارش یزدرسا، محمد ایمانی*؛ هر چه جلوتر می‌رویم، صدای اعتراف و اعتراض به شکست در محافل سیاسی اسرائیل بلندتر می‌شود و نتانیاهو، بیشتر به گوشه رینگ رانده می‌شود.

 

صهیونیست‌ها ضمنا نگرانند، طوفان‌الاقصی با همه بزرگی و کوبندگیواش، فقط پیش در آمد عملیات بزرگ‌تر و گسترده‌تری باشد که اضلاع جبهه مقاومت سالهاست برایش آماده شده و تدارک کرده‌اند.

 

آنها می‌گویند اگر معادله قدرت در مقابل غزه تحت محاصره تا این حد معکوس شده، پس در مقابل برادران بزرگ‌تر مقاومت، چه کاری از دستشان بر می‌آید؟!

 

ایهود اولمرت نخست وزیر اسبق: ممکن است ‌عملیات بسیار بزرگ حماس، عواقب گسترده‌ای بسیار فراتر از منطقه غزه داشته باشد.‌ کاملاً روشن است که شکست خوردیم. آن هم به دردناک‌ترین و تلخ‌ترین شکل ممکن. ادعای ادعای نتانیاهو درباره نابودی حماس و تشکیل خاورمیانه جدید، ناشی از استیصال است؛ نتانیاهو تمام شده و تا رفتنش،‌ فرصت خیلی کوتاهی مانده است.

 

اسموتریچ وزیر دارایی کابینه نتانیاهو: باید با سری خمیده اعتراف کنیم که شکست خوریم. در اجرای قرارداد نوشته شده با خون و اکنون امضا شده با خون شکست خوردیم.

 

ایهود باراک نخست وزیر سابق: عملیات طوفان الاقصی، شدیدترین ضربه‌‌ای است که اسرائیل از زمان تأسیس متحمل می‌شود. نتانیاهو مسئول بزرگترین شکست تاریخ اسرائیل است و به کابینه توصیه می‌کنم که در اجرای عملیات زمینی علیه غزه شتابزده عمل نکند.

 

بلومبرگ: ایالات متحده از قطر خواست به حزب الله بگوید که جبهه دومی برای جنگ باز نکند.

 

هاآرتص: لحظه .ای که تصویر سید حسن نصرالله را روی صفحه تلویزیون مشاهده کنیم، آغاز روز قیامت است.

 

ژنرال بازنشسته آمریکایی: ورود حزب‌الله به جنگ یعنی بیش از ۱۳۰ هزار فروند موشک که برای به آتش کشیدن شهرهای بزرگ اسرائیل کافی است. دلم می‌خواهد واقعیت را بگویم، من امیدوارم که بی چون و چرا به طور خصوصی با ایرانیان صحبت کنیم.

 

*محمدایمانی_فعال رسانه‌ای

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از