حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
با نتیجه چهار بر یک انجام شد؛

غلبه تیم فوتبال ساحلی مهریز بر شاهین خزر

غلبه تیم فوتبال ساحلی مهریز بر شاهین خزر

تیم فوتبال ساحلی «وحدت مهریز» یزد در دیداری خانگی با نتیجه چهار بر یک بر تیم شاهین خزر رودسر غلبه کرد.

به گزارش «یزدرسا»، رقابت تیم فوتبال ساحلی وحدت مهریز با تیم شاهین‌خزر رودسر در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور شنبه شب با حضور بیش از یک هزار تماشاگر در استادیوم شهید محصل شهرستان مهریز یزد برگزار شد.

این مسابقه را ابراهیم کرد از استان البرز، عبدالله ساجدی از بوشهر و علی‌اکبر زارع مقدم از استان یزد قضاوت کردند، همچنین وقت نگهدار این دیدار حمیدرضا مستأجران از اصفهان و ناظر نیز حسن کیومرثی از تهران بود.

در لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور ۱۰ تیم شامل شهرداری بندرعباس، مقاومت گلساپوش یزد، وحدت مهریز، چادرملو اردکان، آداک نوشهر، دکتر تأمین اصفهان، پاس جوان گناوه، فولاد هرمزگان، شاهین خزر رودسر و پارس جنوبی بوشهر حضور دارند.

استان یزد با سه سهمیه بیشترین تیم را در لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جدید دارد و مسابقات در قالب یک گروه به‌صورت دوره‌ای و رفت‌وبرگشت پیگیری و در پایان تیم‌های اول، دوم و سوم مشخص می‌شود.

۱۷ سال پیش باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت گلساپوش در محله محمودآباد یزد (مردآباد) توسط اهالی و برخی دلسوزان علاقه‌مند به ورزش فوتبال ساحلی راه‌اندازی و عملاً فعالیت‌ در رشته فوتبال ساحلی در استان یزد از همین نقطه آغاز شد.

اکنون وضعیت فوتبال ساحلی استان یزد در جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور قرار دارد و سه تیم این استان شامل گلساپوش، چادرملو از اردکان و وحدت مهریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از