حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
فرماندار یزد اعلام کرد:

فراهم‌بودن زیرساخت برای ثبت‌نام داوطلبان مجلس خبرگان یزد

فراهم‌بودن زیرساخت برای ثبت‌نام داوطلبان مجلس خبرگان یزد

فرماندار یزد گفت: زیرساخت‌های لازم برای ثبت‌نام از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری در محل فرمانداری یزد فراهم شده است.

 به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، سیدمحمدرضا مدرسی گفت: طبق جدول زمانبندی، ثبت‌نام از داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ۱۴ آبان ماه به مدت ۷ روز از ساعت ٨ صبح الی ۱٨ عصر در فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه استان انجام خواهد شد.

 فرماندار مرکز حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن با اشاره به پیش‌بینی زیرساخت‌های در نظر گرفته شده برای ثبت نام از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری در محل فرمانداری یزد، افزود: در محل وزارت کشور و فرمانداری قم نیز این امکان برای ثبت‌نام حضوری داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در تاریخ اعلامی فراهم خواهد بود.

وی با بیان این که ۱۷۳ نفر به طور قطعی تا پایان مهلت مقرر در حوزه انتخابیه یزد اقدام به ثبت‌نام کردند، اظهار داشت: از مجموع ۱۷۳ داوطلب مجلس در این حوزه انتخابیه ۱۵۲ نفر مرد و ۲۱ نفر زن هستند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان یزد گفت: بیشترین سهم مربوط به ثبت‌نام‌کنندگان با مدرک کارشناسی ارشد به تعداد ۱۴۲ نفر است.

وی افزود: از تعداد کل داوطلبان برای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن بیشترین افراد داوطلب برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بین سن ۳۵ تا ۴۰ سال به تعداد ۵۱ نفر هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از